Всевидюче око 2015

У центрі сюжету фільму опиняється жінка-полковник Кетрін Пауелл, яка протягом останніх шести років відстежувала радикалізацію серед громадян Великобританії і зараз їй залишається отримати дозвіл завершити свою роботу. Але це виявляється досить складно, адже головна героїня військового трилера «Всевидяче око» стикається з справжнім бюрократичним пеклом. У Кетрін є дані про те, що в одному з будинків в Кенії знаходиться терористичне угрупування, яке готується здійснити великий теракт. Часу на захоплення злочинців немає, тому у жінки є єдине рішення – знищити лиходіїв за всяку ціну, перш ніж вони поставлять під небезпеку сотні життів… Але раптово вона стикається зі складністю іншого роду – американський пілот бойового дрона, який повинен підірвати будівлю, не наважується натиснути на спусковий курок, так як поруч з будинком маленька дівчинка продає хліб і навіть не підозрює, що знаходиться на лінії вогню. Пауелл і Стів Уотс – головні в цій операції, але є ще кілька політиків і чиновників, які тільки ускладнюють те, що відбувається. Час йде, а значить, рішення потрібно приймати в найкоротші терміни… Чи можна пожертвувати життям однієї дівчинки, щоб врятувати десятки інших людей?

Жанр: драма, трилер, військовий
Тривалість: 01:42:46
Країна: Велика Британія, Південна Африка
Кінокомпанія: Raindog Films, Entertainment One
Режисер: Ґевін Гуд
Актори: Ґевін Гуд, Моніка Долан, Джеремі Нортем, Іен Ґлен, Фібі Фокс, Аіша Таков, Аарон Пол, Баркгад Абді, Гелен Мірен, Алан Рікмен та інші.

Всевидюче око / Eye in the Sky (2015) - cкріншоти з фільму

Всевидюче око / Eye in the Sky (2015) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720×304; бітрейт: 1821 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Всевидящее око 2014″ онлайн, Смотреть фильм Око в небе (2015) безкоштовно, Дивитись Око в небі (2013) в хорошем качестве онлайн українською мовою