Темні часи 2017 постер

В 30-ті роки 20 століття по Європі стрімко розходяться ідеї нацизму, а гітлерівські війська починають військову кампанію. Весь світ, в тому числі Європа, виявляються у великій небезпеці. Якраз в цей період у Великобританії відбувається зміна прем’єр-міністра. Чинний лідер Невілл Чемберлен виявляється в непростій ситуації, адже йому потрібно вибрати гідного прийомника, який зможе проявити твердий характер і піти на необхідні рішучі дії. У підсумку його вибір припав на одну з найбільш суперечливих політичних особистостей – Вінстона Черчілля, який відомий своєю впертістю і невмінням прислухатися до чужої думки… Але навіть безглуздий характер Черчилля не став перешкодою для його призначення. Його кандидатура виявилася найбільш підходящою, з огляду на ситуацію в світі і необхідність найрішучіших дій. Багато політиків вирішили укласти з Гітлером мирний договір і спробувати знайти компроміс, але Черчілль з перших же днів свого перебування на посаді прем’єр-міністра Великобританії показав, що не збирається йти на поводу у інших. Він висловив свою думку і став виступати категорично проти будь-яких мирних угод з нацистською Німеччиною. Черчілль зробив величезний вплив на світову ситуацію і багато в чому вплинув на розвиток історії.

Жанр: біографічний, військовий, драма, історичний
Тривалість: 02:04:54
Країна: Велика Британія
Кінокомпанія: Universal Pictures, Focus Features, Working Title Films
Режисер: Джо Райт / Joe Wright
Актори: Анна Барнетт / Anna Burnett, Піп Торренс / Pip Torrens, Семюел Вест / Samuel West, Девід Скофілд / David Schofield, Рональд Пікап / Ronald Pickup, Ніколас Джонс / Nicholas Jones, Лілі Джеймс / Lily James, Стівен Діллейн / Stephen Dillane, Крістін Скотт Томас / Kristin Scott Thomas, Бен Мендельсон / Ben Mendelsohn, Ґері Олдмен / Gary Oldman та інші.

Темні часи / Darkest Hour (2017) - cкріншоти з фільму


Темні часи / Darkest Hour (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 x 384; бітрейт: 1460 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Тёмные времена” 2016 онлайн, Смотреть фильм Темные времена (2017) безкоштовно, Дивитись Темні часи (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою