Дюнкерк 2017

Франція, 1940 рік. Англійські, французькі та бельгійські військові частини виявляються заблоковані німецькими солдатами біля міста Дюнкерк. Попереду знаходяться значні сили противника, і будь-які контрнаступи приречені на провал і численні втрати. Відступати ж союзним військам нікуди, адже вони знаходяться на узбережжі, і у них за спиною лише море. Більше трьохсот тисяч солдатів потрапили в пастку, вибратися з якої, здавалося б, не представляється можливим. Їм залишається лише чекати допомоги і проявляти мужність в боях. Кожен, хто знаходиться на узбережжі, мріє повернутися додому живим, але вдасться це зробити далеко не всім. Поступово лещата стискаються все сильніше, а шансів на порятунок залишається все менше… Військове керівництво союзницьких військ приймає рішення провести масштабну операцію по евакуації солдат, що отримала назву «Динамо». До цього моменту в історії ще не було прецедентів проведення таких масштабних військових операцій за такий короткий час. Для солдатів, які перебувають на узбережжі, починається справжнє пекло, і, щоб вижити і повернутися додому, їм доведеться проявити мужність і неймовірну волю до життя. Ця військова операція увійде в історію, а солдати, які беруть участь в ній, стануть справжніми героями.

Жанр: військовий, драма, історія
Тривалість: 01:46:38
Країна: США, Велика Британія, Франція, Голандія
Кінокомпанія: Warner Bros. Pictures, Studio Canal, Canal+
Режисер: Крістофер Нолан
Актори: Марк Райленс, Кілліан Мерфі, Джеймс Д’Арсі, Том Гарді, Анейрін Барнард, Кеннет Брана, Джек Лавден, Гаррі Стайлз, Фіонн Вайтгед, Том Ґлінн-Карні та інші.

Дюнкерк / Dunkirk (2017) - cкріншоти з фільму

Дюнкерк / Dunkirk (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 1024 х 576; бітрейт: 2288 кб/с)

Завантажити

Розмір: 2.18 GB


Дивитись “Дюнкерк” 2016 онлайн, Смотреть фильм Дюнкерк (2017) безкоштовно, Дивитись Дюнкерк (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою