Наднебезпечний 2014

Молодий мусульманин Іссу Карпов, який пережив страшні випробування в тюрмах Росії та Туреччини, нелегально приїжджає в Гамбург. Незважаючи на те, що він спотворений шрамами і змучений стражданнями, у нього є світла мрія – вивчившись на лікаря і нести суспільству користь.Тут він знайомиться з кількома добрими людьми, готовими допомогти йому почати нове життя, не замислюючись про своє благополуччя. Вони ризикують багато чим заради здійснення його мрії, і зовсім скоро їх життя змінюється найрадикальнішим чином. Як виявляється, чоловік знаходиться під пильною увагою відразу декількох спецслужб світу, що переслідують власні цілі… Тепер кожна людина, яка хотіла допомогти чоловікові, виявляється в дуже небезпечному становищі, знайти вихід з якого практично неможливо. Починається велика шпигунська гра, в якій будь-хто може опинитися наживкою або ж хижаком. А національна безпека нерідко залежить від простих людських почуттів.

Жанр: трилер
Тривалість: 02:02:23
Країна: Велика Британія, США, Німеччина
Кінокомпанія: Lionsgate, Film4, Demarest Films
Режисер: Антон Корбейн
Актори: Ніна Хосс, Григорій Добригін, Віллем Дефо, Даніель Брюль, Робін Райт, Філіп Сеймур Гоффман, Рейчел МакАдамс та інші.

Наднебезпечний / A Most Wanted Man (2014) - cкріншоти з фільму

Наднебезпечний / A Most Wanted Man (2014) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 960 х 408; бітрейт: 1516 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.62 GB


Дивитись “Самый опасный человек” 2013 онлайн, Смотреть фильм Самый опасный человек (2014) безкоштовно, Дивитись Самый небезпечний чоловік (2015) в хорошем качестве онлайн українською мовою