Анігіляція 2018 постер

Секретна урядова організація займається дослідженням таємничої аномальної зони, пояснити походження і структуру якої неспроможні навіть найсвітліші уми планети. Поступово зона росте, захоплюючи все більше території, і, якщо це не зупинити, то може статися справжня катастрофа. Всередину зони було відправлено вже кілька наукових експедицій, але всі вони закінчилися провалом. З усіх, хто входив в таємничу зону, живим повернутися вдалося лише одній людині. Чоловік біолога Ліни повернувся не зовсім тією людиною, яку вона знає. Він серйозно хворий і не може виразно пояснити, що сталося з ним та іншими членами експедиції… Щоб врятувати коханого, Ліна погоджується стати членом нової наукової експедиції, що складається виключно з жінок. Завдання групи полягає в тому, щоб зайти в зону, провести необхідні дослідження і повернутися здо отриманими даними. Поки цього нікому не вдавалося зробити, але героїня розуміє, що назад дороги у неї немає, адже на кону стоїть життя її чоловіка. Зайшовши в таємничий об’єкт, Ліна та інші члени експедиції стикаються з неймовірними і незрозумілими явищами. Чим далі дівчата просуваються, тим небезпечніше все стає. Чи зможуть вони виконати місію, від успіху якої залежить життя не тільки чоловіка Ліни, а й, можливо, всього людства?

Жанр: трилер, фантастика
Тривалість: 01:55:29
Країна: США, Велика Британія
Кінокомпанія: DNA Films, Paramount Pictures, Scott Rudin Productions
Режисер: Алекс Ґарленд
Актори: Тува Новотни, Космо Джарвіс, Оскар Айзек, Соноя Мідзуно, Тесса Томпсон, Джина Родрігез, Наталі Портман, Дженніфер Джейсон Лі та інші.

Анігіляція / Annihilation (2018) - cкріншоти з фільму


Анігіляція / Annihilation (2018) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (WEBRip, розмір кадру: 1076 х 450; бітрейт: 1346 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.71 GB


Дивитись “Аннигиляция” 2017 онлайн, Смотреть фильм Аннигиляция (2018) безкоштовно, Дивитись Анігіляція (2019) в хорошем качестве онлайн українською мовою