Поява Кетрін Пірс в Містік-Фоллс кидає тінь на любовний трикутник між Стефаном, Деймоном і Еленою. Вона знов починає плести інтриги між братами Сальваторе, вплутуючи Елену Гілберт в події минулих років. Тим часом Тайлер дізнається жахливу правду – він перевертень, але не дивлячись на всі жахи того, що відбувається, Тайлер знаходить нового друга в особі Керолайн, Кетрін, що стала вампіром в результаті підступного плану. Всі без виключення надприродні мешканці Містік-Фоллс полюють за стародавнім магічним артефактом – Місячним каменем, який по легенді здатний зруйнувати згубне прокляття. У сутичку за право володіти ним вступають і наймогутніші вампіри – Первородні.

Клаус – гібрид, наполовину перевертень, наполовину вампір, єдиний в світі. Щоб знайти всі можливості свого вигляду, він хоче зруйнувати прокляття, і для цього йому потрібен двійник Кетрін – Елена Гілберт. Елайджа – брат Клауса, хоче вбити його і помститися за смерть своєї сім’ї. Він укладає з Еленою угоду, але в останню мить, операція зривається і Клаусу вдається сховатися. Деймон присмерті від смертельного укусу перевертня, а Стефан, намагаючись знайти ліки, укладає угоду з Клаусом, починаючи знову вбивати і пити людську кров.

Жанр: драма, фентезі, містика, жахи
Тривалість: 1 серія: ~ 42 хв. (цілком серій: 22)
Країна: США
Кіностудія / кінокомпанія: Outerbanks Entertainment, Alloy Entertainment, CBS Television Studios, Warner Bros. Television / The CW
Режисер: Кріс Грісмер, Венді Станцлер, Маркос Сіга
У ролях: Ніна Добрев, Пол Уеслі, Ян Сомерхолдер, Стівен Р. Макквін, Катерина Ґрехем, Кендіс Аккола, Зак Реріг, Майкл Тревіно, Метт Девіс, Сара Каннінг та ін.

Щоденники вампіра 2 Сезон(2010-2011) cкріншоти з фільмуЩоденники вампіра 2 Сезон 2010-2011 — дивитись онлайн


Щоденники вампіра 2 Сезон 1 серія
Щоденники вампіра 2 Сезон 2 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 3 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 4 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 5 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 6 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 7 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 8 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 9 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 10 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 11 серія


СКОРО


Щоденники вампіра 2 Сезон 12 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 13 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 14 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 15 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 16 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 17 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 18 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 19 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 20 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 21 серія

Щоденники вампіра 2 Сезон 22 серія


Дивитись Щоденники вампіра 2 (2010-2011) онлайн, Дивитись онлайн Щоденники вампіра 2 (2010-2011) безкоштовно, Дивитись Щоденники вампіра 2 (2010-2011) без реэстрації