Серіал “Гра Престолів” знято за сюжетом фентезі-бестселерів “Пісня льоду і полум’я” Джрорджа Р.Р. Мартіна (володаря премій Г’юґо та Неб’юла). З моменту свого створення “Гра Престолів” став одним з найдорожчих фентезі-серіалів в історії телебачення. Це одна з причин, з якої телекритики вважають серіал головним претендентом на лаври “Володара перстенів” (як першовідкривача жанру) на телебаченні.

Події серіалу розгортаються у фентезійному світі, мешканцями якого – амбіційні чоловіки та жінки, котрим притаманні як гідність, так і розпуста. Найцінніша річ у цьому Королівстві – Залізний Трон. Той, хто ним володіє, отримує неймовірну владу і визнання.

За панування у Королівстві бореться одразу декілька відомих родин. Серед них: благородні Старки, змовники Ланністери, принцеса драконів Дейнеріс і її жорстокий брат Візеріс.
“Гра престолів” – це історія про двовладдя і зраду, гідність і безчестя, завоювання й тріумф. І кожного учасника цієї гри очікує або перемога, або смерть.

Жанр: пригодницький, драма, фентезі
Тривалість: 1 серія: 01:01:34 (цілком серій: 10)
Країна: США
Кіностудія / кінокомпанія: Home Box Office, Television 360, Grok! Studio, Generator Entertainment, Bighead Littlehead, Embassy Films,
Режисер: Сценарій: Девід Беніофф (David Benioff), Ден Вайс (D.B. Weiss)
У ролях: Шон Бін (Sean Bean), Гаррі Ллойд (Harry Lloyd), Марк Едді (Mark Addy), Альфі Аллен (Alfie Allen), Ісаак Гемстед-Райт (Isaac Hempstead Wright), Джон Бредлі (John Bradley), Рон Донакі (Ron Donachie) та ін.
Сезони:

Гра Престолів 2 Сезон
Гра Престолів 3 Сезон
Гра Престолів 4 Сезон
Гра Престолів 5 Сезон
Гра Престолів 6 Сезон
Гра Престолів 7 Сезон

Гра Престолів (2011) cкріншоти з фільмуГра Престолів 1 Сезон 2011 — дивитись онлайн
Дивитись Гра Престолів 1 сезон (2011) онлайн, Дивитись онлайн Гра Престолів 1 сезон (2011) безкоштовно, Дивитись Гра Престолів 1 сезон (2011) без реэстрації