160721174742124631_f0_0

Протягом багатьох століть сильна магія і неприступні фортечні вали захищали людей від будь-якої зовнішньої небезпеки, яку тільки можна собі уявити. Але всьому приходить кінець і тепер над світом людей зависла реальна загроза – з іншого світу були змушені прийти страшні істоти, досі небачені людьми – Орки. Орки зуміли подолати портал, однак не бачать дороги назад, адже їх світ опинився на межі зникнення і тепер вони змушені залишитися тут і відвоювати своє право на існування. Людям доведеться важко, адже для кожного орка, починаючи з давніх часів, війна є невідє’мною частиною життя…Змалечку вони привчаються до зброї тож вже в розквіті сил стають відважними і лютими воїнами, здатними вийти в нерівний бій навіть з сильнішою істотою. Однак не всі з народу орків згодні з рішенням старійшини, який хоче завоювати землі Азерота, які з давніх-давен належали людям. Деякі з них вважають, що слід вдатися до примирення і знайти спільну мову з невідомим їм народом, що дозволить зберегти життя кільком поколінням, як орків, так і людей. Тепер Орки, які перейшли на бік людей, доведеться битися зі своїм племенем, адже для них вони стали задниками.

Жанр: пригоди, фентезі
Тривалість: 02:01:05
Країна: США, Канада, Японія, Китай
Кінокомпанія: Legendary Pictures, Blizzard Entertainment, Universal Pictures, Atlas Entertainment
Режисер: Дункан Джонс
Актори: Каллен Мулвей, Рут Неґґа, Паула Паттон, Кленсі Браун, Роберт Казінськи, Тревіс Фіммел, Домінік Купер, Раян Роббінс, Бен Фостер, Тобі Кеббелл та інші.

Варкрафт: Початок / Warcraft (2016) cкріншоти з фільму


vlcsnap-2015-04-30-15h32m47s146

Варкрафт: Початок / Warcraft (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (WEBRip 720p, розмір кадру: 1280 х 528; бітрейт: 3860 кб/с)

Завантажити

Розмір: 3.62 GB


Дивитись “Варкрафт 2016″ онлайн, Смотреть фильм Варкрафт (2015) безкоштовно, Дивитись “Варкраф: Начало” (2016) в хорошем качестве онлайн українською мовою