Сторожова застава 2017 постер

Віктор – звичайний школяр зі своїми підлітковими проблемами. У минулому він пережив трагедію, від якої до сих пір не може повністю оговтатися. Одного разу юний герой вирушає зі своїм класом на екскурсію, де він випадково потрапляє в часовий портал, який відкрився через сонячне затемнення. Сучасний підліток з жахом для себе усвідомлює, що опинився в далекому 1120 році. Про цю епоху він знає тільки з уроків історії, до того ж реальність виявляється куди суворішою, ніж він міг собі уявити. Навколишні землі перебувають у великій небезпеці, а все через половців, які постійно здійснюють набіги. На захисті земель і простих людей стоять легендарні три богатирі… Вони є чудовими воїнами, здатними впоратися з цілою армією супротивників. Вітя легко впізнає в трьох відважних воїнах відомих кожному школяреві богатирів, і підліток навіть заводить з ними дружбу. А в цей час половці придумують все нові способи, як знищити русичів і захопити їх землі. З приходом Віті в цю епоху активізувалися могутні темні сили, якими вороги і користуються. Вони отримують неймовірну могутність, і тепер їх практично ніщо не може зупинити. Юному героєві доведеться проявити мужність і зробити все можливе, щоб захистити минуле і тим самим врятувати майбутнє.

Жанр: фентезі, пригодницький
Тривалість: 01:46:40
Країна: Україна
Кінокомпанія: Film.ua, Kinorob
Режисер: Юрій Ковальов
Актори: Ерболат Тогузаков, Олег “Фагот” Михайлюта, Слава Красовська, Ержан Нуримбет, Георгій Дерев’янський, Олександр Комаров, Олег Волощенко, Наталя Сумська, Єва Кошева, Роман Луцький, Данило Каменський та інші.

Сторожова застава (2017) - cкріншоти з фільму

Сторожова застава (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (WEBDLRip, розмір кадру: 720х320; бітрейт: 1552 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Сторожевая застава” 2016 онлайн, Смотреть фильм Сторожевая застава (2016) безкоштовно, Дивитись Кілер мимоволі (2017) в хорошем качестве онлайн українською мовою