Перевізник: Спадщина

У 2002 році завдяки старанням режисера Люка Бессона і харизмі Джейсона Стейтема фільм “Перевізник” підкорив серця багатьох. Звичайно, потім світ побачили й інші дві частини цього фільму, які, на жаль, не були вже такими феєричними. Вони зіпсували все хороше враження про першого «Перевізника». Як на мене, краще б їх взагалі не було. Тоді всі й далі думали б, що фільм бомбезний.

Люк Бессон це зрозумів і вирішив виправити ситуацію. Він перезапустив цикл і ще й замінив головного героя. У четвертій частині на заміну брутальному Стейтему прийшов Ед Скрейн.
Але знову ж таки спроба режисера виявилася марною. Так, він змінив головного героя, але фільм мало чим відрізняється від своїх попередників. Хоча «Перевізник: Спадщина» і є трохи цікавішим ніж остання частина.
Мало того тут з’явився новий елемент. Тепер у фільмі задіяний батько перевізника. Цю роль зіграв Рей Стівенсон.
Ще одним досить великим недоліком фільму є гра головного героя. Хоча він і намагався постійно кривити лицем, та йому не вистачає брутальності. Він зовсім не схожий на серйозного й мовчазного крутого хлопця. Так що краще б Скрейн продовжував зніматися в “Грі престолів” і не показував тут своє миле личко. Як мені здається, він аж ніяк не підходить на цю роль.
Можна сказати, що “Перевізник 4″ є довгою рекламою Audi S8. Там можна насолодитися тільки добре показаними гонками і рукопашними поєдинками, оскільки інтриги ніякої немає.

287965.700x255c5020.jpg

Дивитись онлайн: “Перевізник. Спадщина / Перевізник 4 (2015)”