Мартін Скорсезе має намір зняти фільм, присвячений творцям знаменитої автомобільної марки “Роллс-Ройс”. Про це повідомляє ресурс ShowBlitz.

 

 

Картина під назвою “Срібна примара” стане спільним проектом знаменитого режисера і лорда Річарда Аттенборо. Усі фільми режиссера ви можете переглянути на uafilm.com.ua
Стверджується, що картина, дія якої відбуватиметься на рубежі століть, розповість не тільки про Чарльза Ройсі і Генрі Роллс, а й повідає любовну історію барона Монтегю-Белью і його секретарки і коханки Елеонори Веласко Торнтон.

Саме ця дама в свій час послужила моделлю для відомої всім статуетки “Дух захоплення”, яка з 1923 року нині прикрашає капоти “Роллс-Ройс”. Барон, який підтримував своїх друзів Роллса і Ройса, замовив цю статуетку скульптору Чарльзу Сайкса і прикрасив нею один з перших створених ними автомобілів, не припускаючи, що в майбутньому вона стане символом компанії.

Роман барона і його секретарки завершився вельми драматично. Під час подорожі до Індії в 1915 році, корабель, на якому пливли закохані, був торпедований німецьким підводним човном. Елеонора Томпсон загинула, барон вижив і встановив пам’ятну дошку на своїй родової церкви в пам’ять про коханку.