Поки Paramount ніяк не може визначитися, чи буде Майкл Бей знімати четверту частину «Трансформерів», сам режисер активно просуває до здійснення проект поскромніше – трилер «Кров’ю і потом». Дуейн Джонсон вже отримав одну з ролей, Марк Уолберг поки придивляється, а недавно у фільмі погодився зніматися Ед Харріс.

«Кров’ю і потом» – щось на зразок фільму мрії Бея. Він не буде схожий на попередні фільми режисера, так як в ньому немає місця тому дикому кількістю спецефектів, властивому «Трансформерів» або «Армагеддону».

В основі картини стаття з Miami New Times про два бодибилдерах з Флориди, що задумали викрасти багатого бізнесмена, отримати викуп і вбити його. Але плани йдуть крахом, оскільки заручник виживає, жадає помсти і наймає приватного детектива, щоб той знайшов бодібілдерів.

За сценарій відповідають автори «Першого месника» Крістофер Маркус і Стівен МакФілі. Крім цього, сценаристи працювали над трьома частинами франшизи «Хроніки Нарнії».

Ед Харріс отримав роль детектива, який переслідує горе-викрадачів. Нагадаємо, що актор вже працював з Майклом Беєм – знімався в його бойовику «Скала». Зараз Харріса можна побачити в трилері «На грані».

Що ж до виконавців головних ролей, то ще в грудні йшли розмови про залучення до проекту Дуейна Джонсона і Марка Уолберга. На сьогоднішній день Джонсон вже точно буде зніматися, а ось кандидатура Уолберга поки під питанням.