Актор Ченнінг Татум може поповнити свою фільмографію проектом «Падіння Білого дому», чиєю постановкою займеться Роланд Еммеріх. Зірка «Броска кобри» зараз обговорює деталі своєї участі в бойовику по сюжету Джеймса Вандербілта.

Автор «Зодіаку» і цілого ряду ребут («Робокоп», «Новий Людина-павук» і «Згадати все») отримав від компанії Sony Pictures три мільйони доларів за сценарну заявку «Падіння». Сюжет картини, яку вже називають «Міцним горішком» в декораціях Білого дому, складається навколо воєнізованого захоплення офіційної резиденції американського президента. Якщо переговори Татума зі студією матимуть позитивний результат, актор зіграє у фільмі агента Секретної служби США.

Ролланд Еммеріх сам виступить продюсером бойовика, компанію же йому складе його постійний діловий партнер Харальд Клозер, а також згаданий Джеймс Вандербілт, Бредлі Дж. Фішер і Лаета Калогрідіс з Mythology Entertainment.

Ченнінг Татум останнім часом не втомлюється підкріплювати свій статус великої зірки. Цього року актор вже з’являвся в двох стрічках, що показали значні комерційні результати: недавно завершив прокат комедійний екшн «Мачо і ботан» при 42-мільйонному бюджеті взяв касу в 184 мільйони доларів, а до цього мелодрама «Клятва» заробила майже стільки ж при 30 -мільйонних витратах.

В 2012-м Татума також можна буде побачити в «кидку кобри 2» з Брюсом Віллісом та Дуейном Джонсоном і «Супер-Майке» Стівена Содерберга.