quo-vado_550

У центрі сюжету звичайнісінький італієць на ім’я Кекка. Він уже багато років працює на цікавій і високооплачуваній роботі. Кекка є одним із співробітників організації по захисту навколишнього середовища, яка займається контролем мисливського промислу і риболовлі. Завдання героя і його колег – не допускати появи браконьєрів і інших людей або явищ, здатних нашкодити природі. Але несподівано в уряді приймаються рішення про нові реформи, в яких мова йде і про дану організацію. Суть реформи зводиться до значного скорочення штату співробітників. Кекка дуже стривожився, дізнавшись про це, адже він дорожить своєю роботою, і дуже боїться її втратити…
Чоловіка викликають в кабінет начальника і Кекка думає що це кінець, зараз його звільнять і він стане безробітним, але все виявилося не так просто. Начальство почало з ним діалог здалека і герой подумав, що за результатами цієї співбесіди вони будуть вирішувати, чи потрібен їм такий працівник, чи ні. Тому він говорив те, що хотіли від нього чути, виявляючи велику активність і доводячи свою відданість роботі. Кекка погоджується на ряд вкрай небезпечних тривалих відряджень.
Тепер йому належить відправитися в Африку для зустрічі з непередбачуваними аборигенами, а потім він полетить на Північний полюс, щоб зрозуміти як живуть місцеві люди, яким чином полюють і рибалять. Його мета – зробити роботу якісно, ​​зібрати максимум інформації, щоб начальство оцінило, який він цінний співробітник.

Жанр: комедія, пригодницький
Тривалість: 01:27:27
Країна: Італія
Кінокомпанія: Medusa Film, Taodue Film
Режисер: Дженнаро Нунціанте
Актори: Азурра Мартіно, Фабіо Казале, Антоніно Брускетта, Паоло Пьєробон, Ліно Банфі, Людовіка Модуньо, Соня Бергамаско, Мауріціо Мікелі, Кекко Дзалоне, Елеонора Джованарді та інші.

У дідька на рогах / У чорта на куличках / Quo vado? (2016) - cкріншоти з фільму


У дідька на рогах / У чорта на куличках / Quo vado? (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 304; бітрейт: 1848 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.25 GB


Дивитись “К чёрту на рога 2017″ онлайн, Смотреть фильм К черту на рога (2015) безкоштовно, Дивитись До чорта на роги (2016) в хорошем качестве онлайн українською мовою