Сімейне пограбування 2017

Головний герой фільму – злодій зі стажем, який не звик ризикувати через дрібні оборудки, чоловік завжди йде ва-банк. Його життєвий принцип – ризик повинен бути виправданий. Дрібні злочини від яких більше неприємностей, ніж прибутку він залишив в минулому. Велелюбний по своїй натурі, в молодості він зав’язує масу інтрижок на стороні, не думаючи про наслідки безладних зв’язків. Результат – дві дочки, від різних матерів.
Гени зробили свою справу. Одна з дівчат промишляє кишеньковим пограбуванням. Друга – науковий співробітник, на яку чекає успішне майбутнє. Абсолютно несхожі за характером доньки разом з татом замишляють сімейне пограбування… Запросивши юних дівчат на день народження, батько скористався нагодою і вмовив дочок на участь в небезпечній авантюрі. Він давно виношував план по викраденню скрипки Страдіварі, але самотужки провернути це він не зможе, йому потрібні симпатичні помічниці.

Жанр: комедія
Тривалість: 01:27:02
Країна: Франція
Кінокомпанія: Radar Films, Forecast Pictures, SND Films
Режисер: Паскаль Бюрдо
Актори: Джудж Т’єррі, Зіна Есепсьюк, Маріон Брієт, Фамке Янссен, Бруно Санчес, Жан Рейнес, Каміль Шаму, Паскаль Демолон, Жан Рено, Рем Керісі та інші.

Сімейне пограбування / Mes trésors (2017) - cкріншоти з фільму


Сімейне пограбування / Mes trésors (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (WEB-DLRip, розмір кадру: 704 х 288; бітрейт: 2182 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Семейное ограбление” 2016 онлайн, Смотреть фильм Семейное ограбление (2017) безкоштовно, Дивитись Семейное ограбление (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою