selfieparty-787708-a_550

Схоже, українському режисеру Любомиру Левицькому не дає спокою тема зйомки фільму про розгульну і відривну вечірку, після закінчення якої ще довго спливають найцікавіші і пікантні подробиці. Таких фільмів не так вже й мало, найвідомішим, звичайно, є «Похмілля у Вегасі». Новий фільм «#SELFIEPARTY» продовжує славні традиції голлівудського похмілля з подальшим «розбором польотів».
У центрі історії – чотири хлопця. Режисери не стали проводити точних аналогій і вказувати місце дії картини, проте, це якесь умовне місто. І четверо наших друзів закінчили якийсь умовний ВНЗ, і ось-ось повинні отримати диплом про вищу освіту… Перед церемонією вручення дипломів вони влаштовують чудову вечірку, на якій відривається і гуляє весь студентський народ. Якимось чином на вечірку потрапляє карлик, якого спочатку прийняли за мертвого, адже він лежав нерухомо. Але потім він «ожив» і виявився просто смертельно п’яним карликом. Хлопці в кінці кінців опинилися за гратами. Їх звинувачують в серйозному злочині. Тепер вони хочуть довести копам свою невинність, використовуючи записи за хештегом #SELFIEPARTY і таким чином наші горе-студенти дізнаються багато нового про вечірку.

Жанр: комедія
Тривалість: 01:41:18
Країна: Україна
Кінокомпанія: Sun Tv Channel, Vitamin Film Studio
Режисер: Любомир Левицький
Актори: Світлана Вальнова, Сергій Шляхтюк, Павло Лі, Дмитро Ступка, Володимир Ситник, Сергій Зоренко, Борис Савенко, Богдан Рубан, Ксенія Мішина, Артур Шуріпа та інші.

Селфіпаті / #SelfieParty (2016) cкріншоти з фільму


Селфіпаті / #SelfieParty (2016) — дивитись онлайн


Також ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (1080p, розмір кадру: 1920 х 1080; бітрейт: ~4900 кб/с)

Завантажити

Розмір: 3.63 GB


Дивитись “Селфи пати 2016″ онлайн, Смотреть фильм Селфипати (2016) безкоштовно, Дивитись “Селфіпаті” (2016) в хорошем качестве онлайн українською мовою