Не твоє тіло 2017

Андреа – талановитий лікар, який любить проводити сміливі дослідження. Останнім часом він все більше часу проводить на роботі, і через це його відносини з дружиною стали поступово розладжуватися. Його дружина Софія працює телеведучою і знаходиться на піку своєї популярності. Її не влаштовує те, як складаються їхні сімейні стосунки. Колись вони були по-справжньому щасливою і люблячою парою, а тепер все частіше сваряться через дрібниці. Андреа впевнений, що їх сварки відбуваються через те, що вони не можуть поставити себе на місце іншого партнера. У підсумку він вирішується провести невеличкий експеримент, в результаті якого вони з Софією повинні прочитати думки один одного. Він упевнений, що це допоможе владнати всі проблеми в стосунках… Але він і подумати не міг, що експеримент вийде з-під контролю і призведе до неочікуваних наслідків. У підсумку Софія і Андреа міняються тілами. Щоб не викликати підозр у оточуючих і не псувати свої кар’єри, подружжя, поки не знайдений спосіб все виправити, вирішують робити вигляд, що нічого не сталося. Тепер вона повинна стати блискучим лікарем і проводити складні операції, а він повинен перевтілитися в красиву і елегантну телеведучу. Їм належить грати не властиві їм ролі, що призведе до безлічі комічних і безглуздих ситуацій. Але, тим не менше, це відмінний шанс подивитися на сімейне життя очима партнера.

Жанр: комедія, мелодрама
Тривалість: 01:45:34
Країна: Італія
Кінокомпанія: Carnet, Errelle Invest, Groenlandia
Режисер: Сімоне Ґодано
Актори: Флавіо Фурно, Себастьян Дімулеску, Паола Калліарі, Валеріо Епрі, Франческа Аґостіні, Ґаетано Бруно, Марта Гастіні, Андреа Брускі, Касія Смутняк, Пьєрфранческо Фавіно та інші.

Не твоє тіло / Moglie e marito (2017) - cкріншоти з фільму

Не твоє тіло / Moglie e marito (2017) — дивитись онлайн



Також ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip-AVC, розмір кадру: 1024 х 428; бітрейт: 2307 кб/с)

Завантажити

Розмір: 2.17 GB


Дивитись “Не твоё тело” 2016 онлайн, Смотреть фильм Не твое тело (2017) безкоштовно, Дивитись Не твоє тіло (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою