Моє велике грецьке весілля 2

Фільм “Моє велике грецьке весілля” частина 2, вийшов в світ лише на 15-й рік після виходу першої частини. На цей раз над фільмом працював старий набір акторської команди, але замінивши композитора, режисуру, сценариста. В ролі головного продюсера виступили Том Хенкс і Ніа Вардалос. Прем’єра світового масштабу відбулася 16 березня.
Батьки головних героїв – Тула і Йен, яких ми знаємо ще з минулої частини комедії, залишаються на суворому посту. Від чого доньці дуже не солодко живеться… Тому вона хоче чим по швидше закінчити школу і виїхати подалі від своєї сім’ї. Але після ретельного вивчення старих документів, спливає цікавий факт. З’ясовується, що багато-багато років тому на весіллі батьків Йена і Тули священик забув поставити свій підпис на шлюбному свідоцтві. Фальшивий шлюб – нестерпне явище для греків, які дуже шанують традиції. Тому вирішено швидко виправити цю неприємну ситуацію і узаконити стосунки. Тож намічається ще одне велике грецьке весілля, яке на цей раз пройде з ще більшим розмахом. Закохані знову будуть потрапляти в смішні, а часом просто безглузді ситуації, а численні родичі перетворять урочистий день в справжнє божевілля.

Жанр: мелодрама, комедія
Тривалість: 01:33:52
Країна: США, Канада
Кінокомпанія: Gold Circle Films, HBO Films, Playtone, Universal Pictures
Режисер: Кірк Джонс
Актори: Алекс Вулф, Луїс Менділор, Джої Фатон, Олена Кампуріс, Андреа Мартін, Джіа Карідес, Майкл Костянтин, Лейні Казан, Ніа Вардалос, Джон Корбетт та інші.

Моє велике грецьке весілля 2 / My Big Fat Greek Wedding 2 (2016) - cкріншоти з фільму

Моє велике грецьке весілля 2 / My Big Fat Greek Wedding 2 (2016) — дивитись онлайн



Також ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 1024 х 428; бітрейт: 2478 кб/с)

Завантажити

Розмір: 2.17 GB


Дивитись “Моя большая греческая свадьба 2″ 2015 онлайн, Смотреть фильм Моя большая греческая свадьба – 2 (2016) безкоштовно, Дивитись Моє велике грецьке весілля 2 (2017) в хорошем качестве онлайн українською мовою