Мій хлопець – кілер 2015

Головна героїня фільму – звичайна красива дівчина, що розчарувалась в чоловіках. Дівчина вважає, що сімейні відносини їй вже ніколи в житті не світять і пускається в розгул. Тепер стиль життя дамочки в основному переповнений пиятиками-гулянками і «відривом» в клубах.
Чи могла дівчина уявити собі, що зустріне професійного вбивцю і стане для нього ідеальною подружкою? Жінка вважає його ідеальним хлопцем, адже останній красивий, розумний і веселий. Ось тільки не всі його жарти їй зрозумілі. Як тільки стосунки між ними міцніють, дівчина дізнається всю правду… Хлопець якось дуже невимушено розповідає про те, що вбиває людей. Виявилося, що чоловік – унікальний кілер, тому що має особливу стратегію та моральний кодекс. Він часто вбиває не тих людей, яких йому замовили, а самих клієнтів, які робили замовлення. Враховуючи особливості своєї професії, кілер повинен викликати страх, але щось в ньому таке є, що дуже вабить та заворожує дівчину. Незабаром починаються серйозні проблеми – за кілером починається полювання – агент ФБР влаштовує за ним погоню. Пристрасті розпалюються, і героїня повинна вирішити, як їй бути – втекти від хлопця, або стати частиною його екстремального життя.

Жанр: екшн, комедія, романтичний
Тривалість: 01:35:30
Країна: США
Кінокомпанія: Amasia Entertainment, 3311 Productions, Circle of Confusion
Режисер: Пако Кабесас
Актори: Джейден Кейн, Дуґлас М. Ґріффін, Майкл Еклунд, RZA, Кеті Нехра, Джеймс Ренсон, Енсон Маунт, Анна Кендрік, Тім Рот, Сем Роквелл та інші.

Мій хлопець – кілер / Mr. Right (2015) - cкріншоти з фільму

Мій хлопець – кілер / Mr. Right (2015) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720×304; бітрейт: 1975 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Мой парень – киллер” 2014 онлайн, Смотреть фильм Мой парень – киллер (2015) безкоштовно, Дивитись Мій хлопець – кілер (2016) в хорошем качестве онлайн українською мовою