16121113590667874_f0_0

Головною героїнею фільму «Любов і пінгвіни» стала молода дівчина Крістофі, яка має привабливу зовнішність і приємний характер. Зараз вона займає посаду наукової асистентки і працює під егідою престижної лабораторії, орієнтованої на біохімічні дослідження. Зовсім недавно вона влаштувалася в це місце і тому у неї поки що немає знайомих і друзів. Відразу після того, як вона знайомитися з новим керівництвом, в неї пробуджуються почуття до свого головного керівника – доктора Куінеру. Їй не вистачає сміливості зізнатися йому безпосередньо, тому вона ховає почуття глибоко в собі. А у самого Куінеру серце немов лід. У нього не вистачає часу на такі дурниці, тому він повністю зосереджений на роботі… Навіть коли він вирушає на відпочинок, то думає про те, як винайти нову вакцину або препарат. Все змінюється, коли в лабораторії починають вивчати пінгвінів, клітини яких містять особливий білок. Щоб зацікавити свого керівника, дівчина вирішується стати піддослідною, на якій будуть перевіряти ліки, розроблені на основі цієї технології. Тепер тільки від неї повністю залежить успіх програми. Чи зможе вона хоча б так завоювати увагу людини, яка їй подобається?

Жанр: фантастика, драма, мелодрама, комедія
Тривалість: 01:17:12
Країна: Франція
Кінокомпанія: Les Films du Lendemain, Canal+, Cinéfrance 1888
Режисер: Марі Мадиньє
Актори: Анн Ле Ні, Жан Душе, Демієн Шапель, Патрік д’Асумсао, Шарлотта Ле Бон, Ксав’є Бовуа, Гійом Кане та інші.

Кохання та пінгвіни / Le secret des banquises (2016) - cкріншоти з фільму


Кохання та пінгвіни / Le secret des banquises (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (WEBDLRip, розмір кадру: 720 х 400; бітрейт: 1821 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.09 GB


Дивитись “Любовь и пингвины 2016″ онлайн, Смотреть фильм Любовь и пингвины (2016) безкоштовно, Дивитись “Кохання і пінгвіни” (2017) в хорошем качестве онлайн українською мовою