І сміх, і гріх 2017 постер

Під загрозою звільнення головному герою фільму «І сміх і гріх» приходить в голову неймовірно смілива ідея. Справа в тому, що нова власниця корпорації, куди входить і звукозаписна студія Ніколаса, пригрозила йому відставкою, якщо він за півроку не знайде нову зірку естради, яка, розкрутившись за такий короткий термін, збере на свій виступ найбільший концертний зал в Парижі. А зробити йому це дуже непросто, враховуючи ще й негаразди на сімейному фронті через конфлікт з дружиною. Але, зібравшись з силами і провівши мозковий штурм, Ніколас генерує оригінальну, але божевільну на перший погляд ідею… В це важко повірити, але він вирішив створити і випустити на сцену чоловіче тріо, що складається з католицького священика, рабина та імама. Ці три співаки в таку складну внутрішньополітичну обстановку безумовно повинні привернути увагу публіки, хоча б своїм цікавим складом. Відібравши трьох кандидатів і пообіцявши їм золоті гори, Ніколас починає розкручувати незвичайну команду. Ось тільки виявилося, що мало кому є діло до трійки смішних святих отців, що постійно сваряться з різних, в тому числі і релігійних питань . І коли Ніколас майже змирився з поразкою, на допомогу йому приходить провидіння.

Жанр: комедія
Тривалість: 01:29:21
Країна: Франція
Кінокомпанія: EuropaCorp, Chez Félix, France 2 Cinéma
Режисер: Фабріс Ебуе / Fabrice Eboué
Актори: Івонн Граделе / Yvonne Gradelet, Еммануель Жак / Emmanuelle Jacques, Амель Шахбі / Amelle Chahbi, Мілен Буде / Mylene Bude, Джонатан Коен / Jonathan Cohen, Матільда Сеньє / Mathilde Seigner, Гійом Де Тонкедек / Guillaume de Tonquédec, Одрі Ламі / Audrey Lamy, Рамзі Бедіа / Ramzy Bedia, Фабріс Ебуе / Fabrice Eboué та інші.

І сміх, і гріх / Coexister (2017) - cкріншоти з фільму


І сміх, і гріх / Coexister (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720х304; бітрейт: 2122 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “И смех и грех” 2016 онлайн, Смотреть фильм И смех и грех (2017) безкоштовно, Дивитись І сміх і гріх (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою