Гангстердам 2017

Невпевнений в собі хлопець Рубен Яблонски не вміє спілкуватися з дівчатами і не може за себе постояти. Оточуючі вважають його тюхтієм і невдахою. Незважаючи на все це, герой не втрачає надії, що зможе завести відносини з красунею Норою, в яку він закохався. Дівчина не звертає на героя ніякої уваги, але все змінюється, коли він підносить її куртку, в якій, як виявилося, були заховані наркотики. Так Рубен дізнається, що Нора працює на одного дуже впливового і небезпечного наркоторговця, якому сподобалася безпосередність хлопця і його нічим не примітний зовнішній вигляд. Це відмінні якості для того, щоб стати наркокур’єром. Бандит відправляє Нору і Рубена в Амстердам, де вони повинні взяти партію наркотиків і доставити йому… У цю небезпечну подорож герой бере з собою ще й найкращого друга, який постійно потрапляє в дурні ситуації. Компанія забирає товар у жорстокого злочинця на ім’я Улісс і відправляється додому. Ось тільки в дорозі стає зрозуміло, що Улісс обдурив їх і залишив наркотики собі. Ситуація ускладнюється тим, що бандит, що найняв героїв, погрозами вимагає свій товар. Рубену і його товаришам не залишається нічого іншого, окрім як перевтілитися в справжніх гангстерів і поставити на коліна кримінальний світ Амстердама.

Жанр: комедія
Тривалість: 01:38:01
Країна: Франція, Нідерланди
Кінокомпанія: Les Productions du Trésor, StudioCanal, France 2 Cinéma
Режисер: Ромейн Леві
Актори: Ідо Моссері, Маню Пайє, Мона Валравенс, Алекс Гендрікс, Рутгер Гауер, Юбер Кунде, Коме Левін, Патрік Тімсі, Кев Адамс, Менон Азем та інші.

Ґанґстердам / Gangsterdam (2017) - cкріншоти з фільму

Гангстердам / Gangsterdam (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 304; бітрейт: 1604 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.5 GB


Дивитись “Гангстердам” 2016 онлайн, Смотреть фильм Гангстердам (2017) безкоштовно, Дивитись Затмение (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою