Фільм розповідає істрію, яка випадає зі звичної хронологічності подій, одна з останніх сцен показана на початку фільма. Історія розповідається з чотирьох різних поглядів самих же героїв картини, але з однієї відправної сюжетної точки.
В стрічці йдеться про пошуки тотального відриву, про фінансові проблеми молодих людей, їх нетрадиційне та звісно ж ризикове, з відчутним присмаком ідіотичності, вирішення та про втручання у вище перелічене агентів з відділу боротьби з наркобізнесом… і ще багато яскравих, гострих та місцями кумедних подій по-ходу розгортання сюжетної лінії.
 

 

Жанр: комедія, кримінальний, триллер
Тривалість: 01:41:54
Країна: США
Кіностудія / кінокомпанія: Columbia Pictures
Режисер: Даґ Ліман (Doug Liman)
У ролях: Десмонд Еск’ю (Desmond Askew), Тей Діґс (Taye Diggs), Вільям Фічтнер (William Fichtner), Джей. І. Фріман (J. E. Freeman), Кеті Ґолмс (Katie Holmes), Джейн Краковскі (Jane Krakowski), Брекін Меєр (Breckin Meyer), Джей Мор (Jay Mohr), Тімоті Оліфант (Timoty Olyphant), Сара Поллі (Sarah Polley), Скот Вулф (Scott Wolf)

Екстазі (1999) cкріншоти з фільму

Екстазі 1999— дивитись онлайнДивитись Екстазі (1999) онлайн, Дивитись онлайн Екстазі (1999) безкоштовно, Дивитись Екстазі (1999) без реєстрації