Знову вдома 2017

В останній час Еліс довелося досить важко: спочатку від неї пішов чоловік, кинувши її з двома дочками, а тепер їй ще й стукнуло 40 років. На свій день народження, незважаючи на завантаженість, героїня разом з кращими подругами відправляється в бар, щоб гарненько відсвяткувати цю подію. Еліс щосили намагається контролювати себе, адже практично на кожен свій день народження вона робить якусь дурницю. Цей раз не стає винятком, і на ранок жінка прокидається в ліжку з малознайомим хлопцем, який молодший за неї на п’ятнадцять років. Незручності ситуації додає і той факт, що в будинку виявляється мати героїні і її діти… Але на цьому неприємності не закінчуються, адже мама Еліс, намагаючись підтримати дочку в непросту хвилину, дозволяє пожити в її будинку трьом хлопцям. Життя героїні сильно змінюється, адже тепер вона змушена уживатися під одним дахом з трьома малознайомими чоловіками. Поступово на власний подив вона не тільки знаходить спільну мову з хлопцями, але і зближується з ними. Вони стають близькими для неї людьми, і її життя поступово починає налагоджуватися. Але все знову перевертається з ніг на голову, коли несподівано повертається колишній чоловік Еліс, який не проти відновити стосунки.

Жанр: драма, комедія, мелодрама
Тривалість: 01:37:15
Країна: США
Кінокомпанія: Open Road Films, Black Bicycle Entertainment
Режисер: Галлі Майерс-Шайєр
Актори: Рейд Скотт, Еден Ґрейс Редфілд, Кендіс Берґен, Піко Александер, Нат Вулфф, Лола Фленері, Майкл Шин, Лейк Белл, Різ Візерспун та інші.

Знову вдома / Home Again (2017) - cкріншоти з фільму

Знову вдома / Home Again (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 304; бітрейт: 1757 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.46 GB


Дивитись “Снова дома” 2016 онлайн, Смотреть фильм Снова дома (2017) безкоштовно, Дивитись В Гостях у Элис (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою