downsizing-a0-70x101_new_550

В недалекому майбутньому планета виявилася перенаселена, і це призвело до виникнення великих проблем. Талановитий вчений, намагаючись все змінити, робить справжній прорив. Він знаходить спосіб в багато разів зменшувати будь-які об’єкти, в тому числі і людей. Це, в свою чергу, допоможе уникнути проблеми перенаселеності Землі. Людям, які погоджуються пройти процедуру, дають велику кількість привілеїв: їх фінанси багаторазово збільшуються, їх селять в прекрасному містечку Кайфовіле, і у них більше немає ніяких турбот. Добровольців навіть не лякає той факт, що процедура є незворотною, і їм доведеться до кінця життя залишатися маленькими… Подружжя Пол і Одрі Сафранек переживають непрості часи, і, опинившись у скрутному фінансовому становищі, приймають непросте рішення зменшитися. Пройшовши процедуру, Пол з жахом для себе дізнається, що дружина в останній момент відмовилася, а їхнім стосункам прийшов кінець. Герой намагається змиритися з ударом долі і звикнути до життя мініатюрної людини. У такого життя, як виявилося, є велика кількість істотних переваг, але і свої недоліки. Пол дізнається, що вчені приховують важливу інформацію від людей, і він зробить все можливе, щоб докопатися до правди.

Жанр: драма, комедія, фантастика
Тривалість: 02:15:20
Країна: Норвегія, США
Кінокомпанія: Paramount Pictures, Ad Hominem Enterprises, Annapurna Pictures
Режисер: Александр Пейн / Alexander Payne
Актори: Джейн Годишелл / Jayne Houdyshell, Джейсон Судейкіс / Jason Sudeikis, Удо Кір / Udo Kier, Сорен Пільмарк / Søren Pilmark, Крістен Віг / Kristen Wiig, Рольф Лассгард / Rolf Lassgård, Крістоф Вальц / Christoph Waltz, Хонг Чау / Hong Chau, Мет Деймон / Matt Damon та інші.

Зменшення / Downsizing (2017) - cкріншоти з фільму


Зменшення / Downsizing (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 304; бітрейт: 1344 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.46 GB


Дивитись “Короче” 2016 онлайн, Смотреть фильм Короче (2016) безкоштовно, Дивитись Зменшення (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою