Торкнуті 2017

У кожної людини свої внутрішні переживання і турботи, які вона не хоче показувати оточуючим. Але є і такі, хто просто не може приховувати свої недоліки і секрети. Зазвичай таких називають психами і ізолюють від суспільства. Є, звичайно ж, різні ступені захворювання і часом людина просто не може існувати в суспільстві. В інших же випадках відхилення мінімальні і така людина спокійно може жити поруч зі своїми рідними та близькими. Але стан речей залежить не тільки від хворої людини, але і від його рідних і близьких. Іноді навіть найрідніші люди не можуть терпіти витівок тих, чий психічний стан є нестабільним. Тоді «торкнуті» відправляються на лікування в психіатричну лікарню, щоб отримати професійну допомогу… Про них і піде мова в цьому фільмі. Троє головних героїв проводять свої дні в хорошій психіатричній лікарні. Всіх їх туди відправили батьки через неадекватну поведінку, бо вони іноді не можуть контролювати свої дії, як би їм того не хотілося. Лікарня допомагає їм впоратися зі своїми страхами і проблемами, а тому вони потроху просуваються в лікуванні. Але головна проблема залишається. Справа в тому, що всіх їх помістили туди батьки. Вони соромилися своїх дітей і соромилися їх хвороб. Ці вчинки важко пробачити навіть рідним людям, але наші герої мають гострий розум і доброту. По крайній мірі, один з них володіє цими якостями. В один прекрасний момент трьом друзям вдається втекти з клініки і відправитися в подорож. В дорозі вони вчаться жити і любити, дружити і радіти. Вони поступово самостійно справляються зі своїми відхиленнями і намагаються повернутися в нормальне суспільство. Нехай їх там ніхто не чекає, але якщо вони самостійно впораються зі своєю недугою, то це буде дуже велика перемога над самим собою, а, значить, суспільство їх прийме і буде поважати як рівних.

Жанр: драма, комедія
Тривалість: 01:40:57
Країна: США
Кінокомпанія: Amasia Entertainment, Troika Pictures, Coup d’Etat Films, Roberi Media
Режисер: Грен Веллс
Актори: Алі Хілліс, Метт Ріді, Кіра Седжвік, Роберт Шієн, Зої Кравіц, Роберт Патрік, Дев Патель та інші.

Торкнуті / The Road Within (2014) - cкріншоти з фільму

Торкнуті / The Road Within (2014) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 1024 х 554; бітрейт: 2248 кб/с)

Завантажити

Розмір: 2.04 GB


Дивитись “Тронутые” 2013 онлайн, Смотреть фильм Тронутые (2014) безкоштовно, Дивитись Тронутые (2015) в хорошем качестве онлайн українською мовою