Смерть Сталіна 2017

Сталін тривалий час був Вождем всього радянського народу. Його боялися і поважали, і ніхто не смів йому перечити. Але несподівана смерть Сталіна залишила одну з наймогутніших країн в світі без лідера. При цьому його місце виявилося вакантним, і за нього почалася справжня війна між найвпливовішими політиками і діячами того часу. Цілих тридцять років суворого режиму закінчилися, але замість нього настав справжній хаос, адже явного претендента на пост нового Вождя немає, і кожен намагається проявити себе. Маленков обмірковує свої дії, Хрущов намагається підім’яти всіх під себе і знаходить союзника в особі Жукова, Берія вирішує розправитися з деякими конкурентами за допомогою сили, а син Сталіна впевнений, що пост і так повинен дістатися йому… Війна між політичними діячами виходить абсурдна. Вони плетуть інтриги, зраджують, здійснюють підступності і просто діють рішуче. Кожен з них упевнений, що саме він повинен перемогти в цьому небезпечному змаганні. З кожним днем ​​ситуація загострюється, і практично неможливо передбачити, як будуть розвиватися події. Хто ж виявиться спритнішим інших і стане наступником Сталіна?

Жанр: біографічний, драма, комедія
Тривалість: 01:46:34
Країна: Велика Британія, Франція, Бельгія
Кінокомпанія: Quad Productions, Main Journey, Gaumont
Режисер: Армандо Яннуччі
Актори: Майкл Пейлін, Саймон Расселл Біл, Річард Брейк, Педді Консідайн, Андреа Райзборо, Джеффрі Тембор, Джейсон Айзекс, Руперт Френд, Стів Бушемі, Ольга Куриленко та інші.

Смерть Сталіна / The Death of Stalin (2017) - cкріншоти з фільму

Смерть Сталіна / The Death of Stalin (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 304; бітрейт: 1606 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Смерть Сталина” 2016 онлайн, Смотреть фильм Смерть Сталина (2017) безкоштовно, Дивитись Смерть Сталіна (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою