Правила не застосовуються 2016

Голлівуд, кінець п’ятдесятих років. Кожна актриса бажає щоб її визнали королевою краси і віддавали данину поваги. Також Голлівуд заповнюють «пустушки» – актриси які працюють тільки заради слави, матеріального блага і нічого більшого.
Марла – дуже красива актриса, але вона дуже скромна. Саме скромність і принесла їй велику популярність, створюючи образ вразливої і люблячої дівчини. Вона уклала контракт з Говардом Хьюзом – відомим режисером і підприємцем. Приїхала вона в Лос-Анджелес з надіями про кар’єру великої актриси. В аеропорту її зустрічає водій, такий же як і вона молодий і амбітний Френк. Сам Френк – методист, і він заручений зі своїм шкільним коханням… Проте між Френком і Марлою відразу щось виникає, але це «щось» ніяк не входить в межі їхніх моральних переконань і правила самого Хьюза, які забороняють будь-які відносини між його подчіненими. До того ж, Марла баптистка, тому суворі релігійні статути не дозволяли їй ніколи веселиться, пити або ж бути з чужим чоловіком.
Голлівуд – штука серйозна, і тому тут люди сильно змінюються, змінюють свої погляди на життя і свої моральні принципи. Пройшовши великий шлях вони змінюються до невпізнання. Тому сором’язлива дівчина до кінця фільму змінюється і стає частиною Голлівуду.

Жанр: драма, мелодрама, комедія
Тривалість: 02:06:23
Країна: США
Кінокомпанія: Considered Entertainment, Demarest Films, Fiore Group
Режисер: Воррен Бітті
Актори: Олден Еренрайк, Аннетт Бенінг, Алек Болдуін, Ед Харріс, Лілі Коллінз, Таісса Фарміга, Хейлі Беннетт та інші.

Правила не застосовуються / Rules Don't Apply (2016) - cкріншоти з фільму


Правила не застосовуються / Rules Don’t Apply (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 704 х 384; бітрейт: 1487 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.49 GB


Дивитись “Вне правил” 2015 онлайн, Смотреть фильм Правила побоку (2016) безкоштовно, Дивитись Правила не застосовуються (2017) в хорошем качестве онлайн українською мовою