Орбіта 9 2017

Елена все своє життя вважала себе незвичною особистістю. Вона була хороша і впевнена в собі. І чудово розуміла, що явно відрізняється від всіх оточуючих. Елена вважала, що таким чином її готували до місії по порятунку людства від неминучої загибелі. І ця думка надавала їй не тільки впевненості в своїх силах, а й ніби підвищувала над рештою суспільства. З ранніх дитячих років Елена готувала себе до серйозних справ. Хто знає, може бути, їй і зовсім доведеться пожертвувати собою заради порятунку планети від руйнування. Та вона готова була навіть до такого. Як їй було приємно тішитись думкою, що вона така одна на всій планеті, що їй немає рівних по силі і спритності. І що тільки для неї призначена настільки велика місія. Вона вже була практично готова до виконання своєї місії, як раптом дізналася, що була всього лише іграшкою в чужих і дуже жорстоких руках… Елена виявилася частиною експерименту, який проводили над нею спецслужби і працівники секретної лабораторії, таємно вивчаючи всі приховані і можливості людського організму. Таким чином, дівчина виявилася просто піддослідним кроликом, за яким всі ці роки вели цілодобове спостереження. Вона була страшно засмучена і навіть убита такою звісткою. Від її сили волі не залишилося і сліду. Вона танула на очах і більше не думала про людей. Але тільки до тих пір, поки доля не послала їй чоловіка на ім’я Олексій. Саме цей хлопець пояснив дівчині, що її бажання можуть залежати тільки від неї самої і ні від кого більше.

Жанр: драма, романтичний, фантастика
Тривалість: 01:30:39
Країна: Іспанія, Колумбія
Кінокомпанія: Cactus Flower
Режисер: Хатем Храіче
Актори: Пачі Сантамарія, Асьєр Ернандес, Фернандо Кампо, Сара Дерай, Крістіна Ліллі, Джон Алекс Кастільо, Белен Руеда, Андрес Парра, Клара Лаго, Алекс Ґонсалес та інші.

Орбіта 9 / Orbita 9 (2017) - cкріншоти з фільму

Орбіта 9 / Orbita 9 (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (WEB-DLRip-AVC, розмір кадру: 1024 х 432; бітрейт: 2200 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.52 GB


Дивитись “Орбита 9″ 2016 онлайн, Смотреть фильм Орбита 9 (2017) безкоштовно, Дивитись Орбіта 9 (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою