lion_2016_550

Сару – п’ятирічний хлопчик, який зі своєю сім’єю жив в трущобах. Це не найкраще місце для маленької дитини, але вибору як такого не було, тому задовольнялися тим, що є. Одного разу під час походу на ринок Сару загубився і не зміг знайти своїх батьків. В цей же час тут проходила молода подружня пара, яка давно мріяла про дитину. Вони вирішили усиновити хлопчика і перевезти його до себе в Австралію. В цей же час справжні батьки всіма силами шукали загубленого Сару, але, на жаль, у них не було коштів, щоб влаштувати справжні пошуки. Але можливо саме це допомогло хлопчикові пробитися в люди і стати гідною людиною в суспільстві…
Минуло двадцять п’ять років з того знаменного дня, і молодий чоловік зовсім змінився, нітрохи тепер не нагадуючи ту дитину з трущоб. Через багато років він вирішує повернутися в рідне місто, щоб розшукати своїх справжніх батьків, якщо це, звичайно, ще є можливим. Чи вдасться юному вихідцю з глушини повернутися туди, де почалася його історія, і знайти близьких людей? Або ж через такий тривалий час від старого життя вже нічого не залишилося і батьки давно покинули цей світ через важкі умови?

Жанр: біографічний, драма
Тривалість: 01:58:23
Країна: Австралія, США, Велика Британія
Кінокомпанія: Weinstein Company, The, Screen Australia, See-Saw Films
Режисер: Ґарт Девіс
Актори: Дівіан Ладва, Діпті Навал, Пріянка Бозе, Таннішта Чаттерджі, Санні Павар, Абхішек Бхарате, Ніколь Кідмен, Девід Венгем, Дев Патель, Руні Мара та інші.

Лев / Lion (2016) - cкріншоти з фільму

Лев / Lion (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720×304; бітрейт: 1552 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Лев 2016″ онлайн, Смотреть фильм Лев (2016) безкоштовно, Дивитись Лев (2017) в хорошем качестве онлайн українською мовою