Колонія Дігнідад 2015

Молодий німецький журналіст Даніель, який приїхав разом зі своєю коханою дружиною в Чилі, і уявити собі не міг, яким кошмаром закінчиться його візит до цієї країни. Молоді люди опиняються в самому епіцентрі державного перевороту, влаштованого Піночетом, і в підсумку Даніелю висувають звинувачення в шпигунстві на користь сторони, що програла. Чоловіка викрадають, піддають серйозним тортурам, а після відправляють його в колонію «Дігнідад». Це місце видається за звичайну комуну, але насправді це нацистське поселення, що є справжнім кошмаром для всіх його мешканців… Управляє колонією жорстокий садист Пауль Шефер, який раніше був офіцером вермахту. Він влаштовує Даніелю, як і іншим ув’язненим, справжні тортури, а пастві вселяє, що безперервна безкоштовна робота, а також вбивства є божим задумом.
Потрапивши в «Дігнідад», у людини більше немає шансів вирватися з цього місця. Єдина надія Даніеля на порятунок – дружина, яка готова пожертвувати буквально всім заради свого чоловіка. Відважна дівчина, видавши себе за чергову послушницю комуни, сама приходить в це місце. Вона збирається увійти в довіру до Пауля, розробити план втечі і витягнути свого коханого з цього страшного місця. Чи зможе проста стюардеса обдурити садиста і втекти з поселення, яке більше схоже на військову зону?

Жанр: трилер, драма, мелодрама, історія
Тривалість: 01:49:55
Країна: Німеччина, Франція, Люксембург
Кінокомпанія: Majestic Filmproduktion, Iris Productions, Rat Pack Filmproduktion
Режисер: Флоріан Галленбергер
Актори: Риченда Кері, Вікі Кріпс, Джинн Вернер, Даніель Брюль, Мікаел Нюквіст, Емма Вотсон та інші.

Колонія Дігнідад / Colonia (2015) - cкріншоти з фільму

Колонія Дігнідад / Colonia (2015) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 304; бітрейт: 1693 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Колония Дигнидад” 2016 онлайн, Смотреть фильм Колония Дигнидад (2015) безкоштовно, Дивитись Колонія Дігнідад (2014) в хорошем качестве онлайн українською мовою