16101921410967874_f0_0

Бен – багатодітний батько, який вирішив захистити свою велику сім’ю від усіляких благ цивілізації і ростити дітей далеко від галасливих міст в самій гущавині густого лісу, де він створив всі умови для їх веселою і захоплюючого життя. Крім цього, Бен вкладає багато зусиль в їх виховання і саморозвиток – діти читають безліч книг, вивчають філософію та інші науки, знають кілька мов і навіть розбираються в квантовій фізиці. Але раптово їх мирне життя перевертається з ніг на голову – їх мати забирають до лікарні, де вона незабаром помирає. Тепер батькові доведеться відправитися в місто разом з дітьми, щоб в останній раз побачити свою кохану і попрощатися з нею… Ця подорож перетворилася в цілу низку відкриттів і випробувань для дітей, які ніколи не бачили нічого подібного – мобільні телефони, газовані напої, кав’ярні та інше. Все для них є дивиною і всі навколишні сміються над дикими діточками, які переживають таку бурю емоцій навіть побачивши звичайну пляшку кока-коли. Тут же старші хлопці переживають перші справжні почуття – перша закоханість, перший поцілунок. А самому Бену доведеться зустрітися з батьком дружини, який завжди ненавидів його і звинувачував у всіх нещастях своєї доньки.

Жанр: драма
Тривалість: 01:59:30
Країна: США
Кінокомпанія: Electric City Entertainment, Post Haste Digital, ShivHans Pictures
Режисер: Мет Росс
Актори: Ніколас Хемілтон, Шрі Крукс, Саманта Іслер, Анналіса Бассо, Вігго Мортенсен, Джордж МакКей та інші.

Капітан Фантастік / Captain Fantastic (2016) cкріншоти з фільму

Капітан Фантастік / Captain Fantastic (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 304; бітрейт: 1542 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Фантастичний капітан 2015″ онлайн, Смотреть фильм Капитан Фантастик (2016) безкоштовно, Дивитись “Фантастичний капітан” (2016) в хорошем качестве онлайн українською мовою