10125

Сім старих друзів збираються провести вечір у дружній компанії за приємною вечерею. Між ними не тільки дружба, адже шестеро з них були один з одним у стосунках, але подруга одного чоловіка не змогла взяти участь у цій вечері. Вечір протікав в спокійній дружній атмосфері і коли більшість з них стала нудьгувати, господиня запропонувала трохи пограти в гру. Всі відразу підтримали цю ідею. Суть полягала в зачитуванні в голос кожної нової смс і розмови по телефону через гучний зв’язок, якщо він дзвонив під час того вечора. Ця гра повинна була розвеселити компанію, але у кожного були свої секрети, навіть від своєї другої половинки… Всім було цікаво дізнатися, що приховує інший, але власні таємниці вони воліли б залишити прихованими. Така цікавість могла призвести до незворотних наслідків. Тим часом вечір відвертості почався, стали спливати подробиці особистого життя практично кожного учасника. Тихий і спокійний вечір перетворюється на справжнісінький кошмар. Стало цілком очевидно, що друзі нічого не знали один про одного.

Жанр: драма, комедія
Тривалість: 01:36:04
Країна: Італія
Режисер: Паоло Дженовезе
Актори: Альба Рорвахер, Касія Смутняк, Едоардо Лео, Валеріо Мастандреа, Анна Фольетта, Марко Джалліні, Джузеппе Баттістон та інші.

Ідеальні незнайомці / Perfetti sconosciuti (2016) - cкріншоти з фільму


Ідеальні незнайомці / Perfetti sconosciuti (2016) — дивитись онлайн
Дивитись “Идеальные незнакомцы 2015″ онлайн, Смотреть фильм Идеальные незнакомцы (2017) безкоштовно, Дивитись “Ідеальні незнайомці” (2016) в хорошем качестве онлайн українською мовою