Перший фільм про жрицю кохання Еммануель. Фільм описує сексуальні пригоди головної героїні – красивої молодої француженки. Вона разом із чоловіком Жаном, співробітником посольства, живе в Банкоку. Весь дипломатичний корпус знемагає від нудьги, і тому в ньому панують вельми розпусні сексуальні звичаї. Жан, який трохи старший Еммануель, не тільки не забороняє їй випадкові статеві зв’язки, але й усіляко заохочує їх, вважаючи, що вони сприяють більшій розкутості Еммануель у сексі.

За дуже короткий термін Еммануель встигає випробувати те, чого ніколи до цього не пробувала: випадкові зв’язки з першим зустрічним, лесбійське кохання і т. д.

Незабаром за «виховання» Еммануель береться вже немолодий чоловік – Маріо. Зв’язок з ним дуже сильно вплинув на ставлення Еммануель до сексу.

Жанр: мелодрама, еротика, драма
Тривалість: 01:34:13
Країна: Франція
Кіностудія / кінокомпанія: Trinacra Films
Режисер: Жюст Жекін /Just Jaeckin, Франсіс Жакобетті /Francis Giacobetti, Франсуа Летер’є / François Leterrier, Франсіс Леруа /Francis Leroi/, Іріс Летанс /Iris Letans
Актори: Сильвія Крістель /Sylvia Kristel, Ален Кюні /Alain Cuny, Умберто Орсіні / Umberto Orsini

Еммануель / Emmanuelle (1974)

Еммануель / Emmanuelle (1974) cкріншоти з фільму
Еммануель / Emmanuelle (1974) — дивитись онлайнДивитись Еммануель / Emmanuelle (1974) онлайн, Дивитись онлайн Еммануель / Emmanuelle (1974) безкоштовно, Дивитись Еммануель / Emmanuelle (1974) без реєстрації