Джунглі 2017

Йоссі Грінсберг одержимий пригодами і хоче краще пізнати світ. Він кидає все і тікає подалі від звичного життя. Бажаючи випробувати незабутні відчуття, хлопець відправляється в Болівію. Він хоче насолодитися небезпечною дикою природою, побути наодинці зі своїми думками і знайти себе. Разом з ще двома туристами, які стали його хорошими друзями, він приймає рішення відправитися в саму глиб диких джунглів, де немає людей, а є лише дика природа і небезпека. Йоссі не сильно переживає, адже його з друзями в цій подорожі супроводжує досвідчений провідник, який відмінно знає ці місця і вже не раз бував в джунглях. Зібравши все необхідне спорядження, компанія відправляється назустріч захоплюючим пригодам… Опинившись в джунглях, Йоссі усвідомлює, що потрапив в абсолютно інший світ, і небезпека тут може підстерігати на кожному кроці. Незабаром відбувається те, чого ніхто не міг передбачити – провідник пропадає, а непідготовлені туристи опиняються самі посеред диких джунглів. Вони не знають, куди йти, і як виживати в цих місцях. Через деякий час Йоссі і зовсім залишається один. Комахи, хижаки, нестерпні умови, відсутність достатньої кількості припасів – все це значно знижує шанси простого міського хлопця на виживання. Він з останніх сил чіпляється за життя і намагається пройти всі випробування, які перевірять на міцність силу його духу і тіла.

Жанр: драма, пригоди, трилер
Тривалість: 01:55:22
Країна: Австралія, Колумбія
Кінокомпанія: Babber Films, Cutting Edge Group, Screen Australia
Режисер: Грег МакЛін
Актори: Енджи Міллікен, Періс Молетті, Яцек Коман, Луіс Хосе Лопез, Лілі Салліван, Ясмін Кассім, Алекс Расселл, Джоел Джексон, Деніел Редкліфф, Томас Кречман та інші.

Джунглі / Jungle (2017) - cкріншоти з фільму

Джунглі / Jungle (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip-AVC, розмір кадру: 1024 х 426; бітрейт: 2152 кб/с)

Завантажити

Розмір: 2.25 GB


Дивитись “Джунгли” 2016 онлайн, Смотреть фильм Джунгли (2017) безкоштовно, Дивитись Джунглі (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою