Дужчий 2017

Звичайний хлопець Джефф Бауман (Джейк Джилленхол) не відрізняється спортивністю, але приходить в 2013 році на Бостонський марафон, щоб підтримати свою колишню дівчину Ерін (Тетяна Маслані). Коли чеченські терористи влаштовують вибух, хлопець виявляється поблизу від епіцентру, і йому відриває ноги. Медикам лише дивом вдається врятувати йому життя. Прийшовши до тями, Джефф описує ФБР одного із злочинців, і це допомагає правоохоронця вичислити лиходіїв. Про вчинок Баумана стає відомо, і хлопця оголошують героєм міста – бостонським символом мужності перед обличчям трагедії. Однак Джефф себе героєм не вважає… Хоча його підтримує вся родина і та Ерін, що повернулася до нього, реабілітація проходить важко. Джефф, чиє існування і раніше було безцільним, тепер зовсім не знає, навіщо йому жити. Він відмовляється від інтерв’ю, впадає в депресію і відштовхує від себе Ерін, бо відчуває, що не гідний її любові і турботи.

Жанр: біографічний, драма
Тривалість: 01:58:44
Країна: США
Кінокомпанія: Bold Films, Lionsgate, Mandeville Films
Режисер: Bold Films, Lionsgate, Mandeville Films
Актори: Кленсі Браун, Денні МакКарті, Нейт Річман, Ленні Кларк, Міранда Річардсон, Річард Лейн, Джейк Джилленгол, Тетяна Маслані та інші.

Дужчий / Stronger (2017) - cкріншоти з фільму


Дужчий / Stronger (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 960 х 400; бітрейт: 859 кб/с)

Завантажити

Розмір: 0.868 GB


Дивитись “Сильнее” 2016 онлайн, Смотреть фильм Сильніше (2017) безкоштовно, Дивитись Сильніше (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою