dcf154dc25ee98b018691840da971bc2

Мегазаводи – документальний серіал National Geographic, який доступний до перегляду з 2006. Що ж ховається за стінами найьільших виробничих підприємств світу, маштаби території і споживання енергії яких можна порівнянти з невеликим населеним пунктом? Фільм «Мегазаводи» покаже: як влаштований світ всередині промислових гігантів; надсучасне обладнання, що йде в ногу із часом; співвідношення праці людини і машини, а також інші фактори, що впливають на формування величезної згуртованої роботи і прекрасного результату…
Кожна частина документального фільму – це ексклюзивна історія якогось великого заводу. При перегляді документального серіалу ви дізнаєтеся про дивовижні технології і деякі секрети БМВ, Феррарі, пожежної машини, мотоцикла Харлі Девідсон, Роллс Ройс, Нью-Йоркського метро, ​​ІКЕА, Лего, вертольота Апач, знаменитого на весь світ Віскі Джек Деніелс, культового напою Кока Кола, експрес доставки, будинків на колесах, піротехніки, гри “Фіфа”. Приголомшливо, чи не так!?
100%, що ви не розчаруєтеся, дізнаєтеся для себе багато нового, цікавого, такого, від чого навіть волосся по всьому тілу встане дибки. Проведіть ваш час, переглядаючи серії цієї передачі, і обов’язково покличте рідних і друзів.

Жанр: документальний
Тривалість: 28 епізодів по 45-50 хв кожний

МегаЗаводи (28 випусків) / MegaFactories / Ultimate Factories (28 episodes) cкріншоти


vlcsnap-2015-04-30-15h32m42s97

vlcsnap-2015-04-30-15h32m47s146

vlcsnap-2015-04-30-15h32m47s146

vlcsnap-2015-04-30-15h32m47s146


Перелік серій


1. Дукаті / Ducati


Сюжет:
“Ducati” – це Ferrari двоколісного світу, марка народжена на гоночній трасі. Любителі мотоциклів по всьому світу впізнають звук двигуна “Ducati”.

2. Феррарі / Ferrari


Сюжет:
«Феррaрі» – найвідоміше ім’я в істoріі автобудування, які вкрили ceбя славoй як нa звичайних дорoгах, так і нa гоночних трaссах. Модель Fiorano 599 – автoмобіль, в котoрoм поєднується міць гоночного боліда і рoскошь спортивного купе. Вам надається унікальний шанс опинитися в святилище, де рoждается легенда.
Для створення етoй машини, завoд «Феррaрі» повинен був стати одночасно і високотехнологічної майстерні, і дизайнерською студією. У результаті нa світ з’явився тріумф прoмишленной архітектури, де в приміщенні мотoрного цеху рaстут дерева, поддержівaя ідеальний урoвень вологості і чістoти вoздуха, необхідний для якісного складання двигунів, прoізвoдящейся тoлько вручну. Механічні рoботи ретельно прoверяют шасі автoмобілей в 800 рaзлічних тoчках в пошуках найменших дефектoв.
Окрaсочние камери отгорoжени скляними стенaмі і щільно ізолірoвaни від решти террітoріі, чтoби уникнути нерaвномерной покрaскі кузовa автoмобіля. На ізготoвленіе шкіряного інтерьерa салонa кожної «Феррaрі» рaбочіе трaтят не менше 30 годин, а для прецизійного рaскрoя шкіри використовуються лазери і послуги віртуозних швачок. Перед тим, як покинути стіни завoда, кожен автoмобіль «Феррaрі» прoходіт ходові випробування нa завoдском автoдрoме.
Поceтіте завoд Феррaрі, чтoби прoследіть весь прoцесс прoізвoдствa цих легендарних автoмобілей – від ливарного цеху до спорт-карa, здатного рaзогнaться до 320 км / ч. Багато з технічних рішень в ньому були заімствoвaни у болідів Формули-1.

3. Бугатті / Bugatti


Сюжет:
Вони займають величезну площу і споживають електрики на рівні невеликого міста. Ці заводи – одні з найбільш унікальних виробничих споруд на Землі. Відвідайте завод Бугатті, щоб простежити весь процес виробництва цих легендарних автомобілів.

4. Ауді Р8 / Audi R8


Сюжет:
Побувайте на заводі, що випускає суперавтомобіль Ауді-R8, для створення якого інженери-конструктори взяли найкращі риси гоночних автомобілів.

5. Харлей-Девідсон / Harley-Davidson


Сюжет:
Мотоцикл марки Harley-Davidson V-Rod може розвинути швидкість від 0 до 96 км / год за 3,52 сек. Побувайте на заводі фірми “Харлей-Девідсон”, щоб побачити, як роблять самий новаторський мотоцикл всіх часів …

6. Кока Кола / Сoca Cola


Сюжет:
670 млрд. доларів – це річний обсяг ринку безалкогольних напоїв. Найбільшим гравцем на цьому ринку є Coca-Cola Company, що має масштабне представництво по всьому світу – вони працюють в 206 країнах. Щодня на планеті споживається близько 800 млн. пляшок і банок цього напою. Компанія заявляє, що їх продукт доходить до 99% людства. Дізнайтеся про те, як же насправді робиться цей суперпопулярний американський напій з засекреченим рецептом приготування.

7. Астон-Мартін / Aston Martin


Сюжет:
Aston Martin One-77 – автомобіль англійської компанії Aston Martin. Всього буде випущено 77 екземплярів.

8. Лексус LFA / Lexus LFA


Сюжет:
Виставковим майданчиком для демонстрації видатного концептуального автомобіля LFA став 41й Міжнародний автомобільний салон в Токіо. LFA є результатом проекту
по розробці кращого спортивного автомобіля.

9. Мазераті / Maserati


Сюжет:
Maserati – одне з найбільш відомих імен серед суперспорткарів, що сполучає в собі прекрасний італійський стиль з неймовірними швидкісними характеристиками. Познайомтеся з новим Maserati Grand Cabrio – першим чотиримісним кабріолетом, екзотичної машиною побудованої що б досягати максимальних швидкостей і в теж радує душу своєю елегантністю.

10. Хайникен / Heineken


Сюжет:
Це один з найпростіших напоїв у світі, що складається майже з однієї води з невеликим додаванням алкоголю, але за цим простим напоєм криється гігантський мегазавод, напханий до відмови високотехнологічним устаткуванням, тисячами пивоварів і мільярдами літрів пива.

11. Фріто Лей / Frito Lay


Сюжет:
На заводі Фріт Лей настала спекотна пора – підготовка до Дня незалежності. На наступному тижні персонал заводу справить понад мільйон кілограмів Дорітос, Фрітос і американської класики.

12. Бентлі Mulsanne / Bentley Mulsanne


Сюжет:
Bentley – один із самих розкішних автомобілів в світі. Машина королів, членів королівських сімей і рок-зірок. Чудове поєднання старомодною ручної роботи і автомобільних технологій двадцять першого століття. На створення Bentley потрібно більше п’яти сотень годин – дев’ять тижнів праці для команди майстрів ручної роботи і техніків. Вони використовують високотехнологічних роботів, а іноді голку з ниткою. Кожен Bentley унікальний, кожен швидше за все переживе тих людей які його створювали. Тепер цьому мегазаводу кинуто новий виклик – побудувати двох з половиною тонний суперкар під назвою Bentley Mulsanne – це перша, більш ніж за десять років, нова флагманська модель Bentley, яка повністю переписала основи автомобільного дизайну.

13. Боїнг-747 / Boeing-747


Сюжет:
Якщо ви хочете побудувати мегалітак, то вам потрібен мегазавод. Це не просто завод, це невелике місто зі своєю пожежною станцією, службою безпеки, медичним центром, електро та водопостачанням.

14. Мустанг / Mustang


Сюжет:
Це машина мрії. Ми збираємо американську легенду – Мустанг. Тут збирають прості, швидкі і просто швидкі. Новітня топова модель, це не поні, а скоріше скаковий кінь. 650 кінських сил. Найпотужніший серійний Б-8 в світі. Мустанги збирають на цьому мегазаводі “Мустанг”.

15. Гіннесс / Guinness


Сюжет:
Побувайте на пивоварному заводі Сент-Джеймс Гейт, найбільшому в світі виробнику темного пива, що займає більше 19 гектарів у центрі Дубліна.

16. Гелікоптер Апачі / Apache Helicopters


Сюжет:
Вхід на цей завод з фото-і відеокамерами заборонений, але канал National Geographic проник на надсекретний об’єкт. Хочете дізнатися, як нам це вдалося? з гордістю демонструє одну з найдосконаліших і грізних бойових одиниць армії США – бойовий вертоліт «Апач». Усього за п’ять тижнів робітники повинні домогтися, щоб кожен зі споруджуваних вертольотів придбав всі життєво необхідні бойові якості: міцність, невразливість, маневреність і швидкість.
Як це не дивно, складання цих величезних 8-тонних машин майже повністю здійснюється вручну, а не на автоматизованих конвеєрних лініях.
На нижню частину вертольота робочі наносять кілька шарів захисного покриття куленепробивного, здатного витримати прицільний вогонь з боку противника, перетворюючи кабіну пілота в броньований кокон. На вертольоті встановлені потужні двигуни, кожен з яких можна порівняти за силою з двигуном локомотива. З їх допомогою вертоліт здатний досягати максимальної швидкості більше ніж 300 км на годину. На останній стадії складання перед робітниками стоїть завдання провести більше 12 км електропроводки, необхідної для забезпечення роботи складної системи управління вертольотом «Апач».
Стати свідком всього процесу складання від початку до самого кінця. Ці бойові вертольоти-невидимки на ваших очах перетворяться на грізну зброю, в будь-який момент готове вступити в бій.

17. Ламборгіні / Lamborghini


Сюжет:
Побувайте на заводі Ламборгіні в Італії, де практично повністю вручну збирають найшвидкісніший автомобіль цієї фірми – Murcielago SV.

18. Джон Дір / John Deere


Сюжет:
На заводі компанії “Джон Дір” працює 2000 чоловік, 49 зварювальних роботів і 8 лазерних ріжучих апаратів. Всі вони беруть участь у створенні комбайна “STS” – супермашини для збору врожаю.

19. Джек Деніелс / Jack Daniel’s


Сюжет:
Слідкуйте за повним циклом виготовлення цього знаменитого віскі, від кукурудзяного поля до розливного цеху в містечку Лінчбург в штаті Теннессі.

20. ІКЕА / IKEA


Сюжет:
Щорічно близько 600 млн. чоловік відвідують магазини ІКЕА. Дізнайтеся про постачання сировини і матеріалів з 154 країн, потрібних для виробництва її продукції.

21. Мерседес-Бенц / Mercedes-Benz


Сюжет:
Mercedes-Benz SLS AMG – суперкар, наступник Mercedes-Benz SLR McLaren і ідеологічний спадкоємець Mercedes-Benz 300SL.

22. Нью-Йоркське метро/New York Subway


Сюжет:
Новітній вагон метро Нью-Йорка, що починається з листа металу в Бразилії, розрахований на 40 років експлуатації і перевезення 1,6 млрд. пасажирів в рік.

23. Порше 911 GT3 / Porsche 911 GT3


Сюжет:
Porsche 911 GT3 автомобіль, який створений для доріг. Всі компоненти даного автомобіля були розроблені інженерами, які брали активну участь у спорудженні гоночних автомобілів Porsche. Напевно, тільки за кермом цього автомобіля виникає почуття єдності з машиною. Можна сказати, що ви стаєте єдиним цілим, відчуваючи при цьому кожен маневр 911 GT3.

24. Порше 911 / Porsche 911


Сюжет:
Один з культових автомобілів у світі легендарний Порше-911, який випускається в Німеччині, має 14 модифікацій на будь-який смак.

25. Петербілт / Peterbilt


Сюжет:
Подивіться, як створюються титани доріг – тягачі “Петербілт-387″, здатні тягнути машини вагою до 36 тонн. Кожен з них має більше 20 тисяч деталей, і тому їх складання – дуже складне завдання.

26. Роллс-Ройс / Rolls-Royce


Сюжет:
Дізнайтеся про те, як створюється Роллс-Ройс Фантом, на виробництво якого в середньому йде 450 годин роботи механіків, інженерів та малярів.

27. Танк М1 Абрамс / Tank M1


Сюжет:
Даний фільм показує процес переобладнання танка М1 Абрамс – одного з найсучасніших танків армії США.

28. Кава Іллі / Сoffee Illy


Сюжет:
Вперше канал National Geographic відвідав одну з найбільш технологічних і передових фабрик харчової промисловості Італії, фабрику, яка відноситься до епохи “Made in Italy”.
МегаЗаводи (28 випусків) / MegaFactories / Ultimate Factories (28 episodes) — дивитись онлайн

1-28 випуски

Також ви можете скачати даний фільм через торрент та продивитись його в більш високій якості (SATRip)

Завантажити

Розмір: 14.71 GB


Дивитись Мегазаводи (2015) онлайн, Смотреть документальный фильм Мегазаводы (2015) безкоштовно, Дивитись Мегазаводы (2015) без реєстрації