inferno-2016-movie-poster_550

Чергова екранізація блискучого бестселера Дена Брауна. Головний герой цієї серії фільмів професор Роберт Ленгдон став широко відомий публіці після книги і фільму «Код да Вінчі». Ден Браун поєднує в своїх творах напружений сюжет із захоплюючою інтригою і несподіваними сюжетними поворотами, легкий наліт містицизму, напруження непоганого трилера та пригодницького жанру. Ленгдон багато в чому нагадує сучасного Індіану Джонса, який готовий діяти і головою, і всім тілом для вирішення загадок і створення користі для людства. Екранізація роману «Інферно» перенесе нас у Флоренцію. Туди прибуває професор Ленгдон і буквально з перших хвилин виявляється втягнутим в стрімкий вир подій і небезпечних ситуацій… Таємничі загадки цього разу заховані у відомій поемі Данте, а потужна злочинна організація може завдати непоправної шкоди всьому людству. Мова йде про поширення смертельно небезпечного вірусу. Професор Ленгдон з властивими йому скрупульозністю і наполегливістю приймається за цю складну і відповідальну справу.

Жанр: бойовик, трилер, драма, кримінальний, детектив, пригодницький
Тривалість: 02:01:36
Країна: США, Угорщина
Кінокомпанія: Columbia Pictures, Sony Pictures Studios, Imagine Entertainment, LStar Capital, Mid Atlantic Films
Режисер: Рон Говард
Актори: Ката Сарбо, Аттіла Арпа, Ана Улару, Іда Дарвіш, Омар Сі, Сідсе Бабетт Кнудсен, Бен Фостер, Іррфан Кхан, Том Генкс, Фелісіті Джонс та інші.

Інферно / Inferno (2016) - cкріншоти з фільму


Інферно / Inferno (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip-AVC, розмір кадру: 1024 х 554; бітрейт: 2420 кб/с)

Завантажити

Розмір: 2.6 GB


Дивитись “Инферно 2015″ онлайн, Смотреть фильм Інферно (2016) безкоштовно, Дивитись “Інферно” (2017) в хорошем качестве онлайн українською мовою