Гіпопотам 2017

Наш герой, перебуваючи на вершині журналістської слави, не гребував ні випивкою, ні надмірною увагою жіночої статі. Проте пройшли ті славні часи, коли Тед Уолліс не сходив зі своїми статтями зі сторінок відомих друкованих видань. Старіючий він і зараз продовжує захоплюватися жінками і спиртними напоями, зневажаючи всі моральні принципи сучасного суспільства. Саме все це привело до занепаду його успішної кар’єри. Так “Гіпопотам” залишився без улюбленої роботи. Допомогти нашому герою береться родичка Джейн… Їй необхідно отримати потрібну інформацію і вона пропонує йому провести за кругленьку суму грошей одне розслідування. Це розслідування може провести тільки він, адже потрапити на шикарну віллу його шкільного друга не кожному під силу. Тед не роздумуючи погоджується на обман свого шкільного друга, адже, крім обіцяної винагороди, там ще й буде багато красивих жінок і елітного алкоголю. Але виконати все що йому доручено виявилося зовсім не просто. Наш герой весело проводить час в оточенні жінок і зовсім забув про своє завдання. Тільки вранці, трохи протверезівши, він згадує, що йому потрібно відпрацьовувати гроші.

Жанр: детектив, комедія
Тривалість: 01:29:20
Країна: Велика Британія
Кінокомпанія: Electric Shadow Company
Режисер: Джон Дженкс
Актори: Томмі Найт, Лайн Рене, Деніел Іган, Джеральдін Сомервілль, Емілі Беррінгтон, Рассел Тоуві, Фіона Шоу, Меттью Модайн, Роджер Аллам, Тім Макіннерні та інші.

Гіпопотам / The Hippopotamus (2017) - cкріншоти з фільму

Гіпопотам / The Hippopotamus (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 1024 х 428; бітрейт: 1449 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.3 GB


Дивитись “Гиппопотам” 2016 онлайн, Смотреть фильм Гиппопотам (2017) безкоштовно, Дивитись Бегемот (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою