Війна за планету мавп 2017

Після невдалого експерименту, що повністю вийшов з-під контролю, мавпи отримали розум і звільнилися від людей. З тих пір пройшло вже багато часу, людство через жахливий вірус опинилося на межі вимирання, а мавпи в цей час продовжили розвиватися. Ватажок мавп на ім’я Цезар хоче лише миру з людьми і забороняє своїм підопічним вбивати їх. Деякий час цей мир вдавалося зберігати, і обидві сторони не несли втрат. Але на чолі армії людей став нещадний і безстрашний Полковник, який впевнений, що лише силою людство може повернути собі планету і звичне життя на ній. Він не хоче віддавати Землю істотам, які з’явилися на світ завдяки людям. Полковник збирає під своїм командуванням величезну і добре озброєну армію, готуючи вирішальний удар по своєму ворогові… В цей час Цезар, який розуміє безвихідність ситуації, збирає власне військо і стає на захист свого виду. Мавпи не збираються так легко здаватися і вони зроблять все можливе, щоб їх вид не загинув. Незважаючи на всі зусилля Цезаря, перемир’ю приходить кінець, і тепер гряде вирішальна грандіозна битва. Хто ж виявиться сильнішим у цій страшній війні і стане домінуючим видом планети?

Жанр: фантастика, бойовик, трилер, драма, пригодницький
Тривалість: 02:20:09
Країна: США, Канада, Нова Зеландія
Кінокомпанія: Chernin Entertainment, River Road Entertainment, TSG Entertainment
Режисер: Метт Рівз / Matt Reeves
Актори: Ті Олссон / Ty Olsson, Майкл Адамтвейт / Michael Adamthwaite, Ам’я Міллер / Amiah Miller, Террі Нотарі / Terry Notary, Стів Зан / Steve Zahn, Карін Коновал / Karin Konoval, Енді Серкіс / Andy Serkis, Вуді Гарельсон / Woody Harrelson та інші.

Війна за планету мавп / War for the Planet of the Apes (2017) - cкріншоти з фільму

Війна за планету мавп / War for the Planet of the Apes (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 304; бітрейт: 2024 кб/с)

Завантажити

Розмір: 2.18 GB


Дивитись “Планета обезьян: Война” 2016 онлайн, Смотреть фильм Война планеты обезьян (2017) безкоштовно, Дивитись Планета мавп: Війна (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою