Валеріан та місто тисячі планет 2017

Альфа – дивовижна структура, розташована в далекому космосі і включає в себе тисячі різних планет. У місті мешкає безліч представників різних рас з усіх куточків космосу. Століття тут панував мир і спокій, а види ділилися один з одним знаннями і життєвою мудрістю. Але останнім часом стали відбуватися незрозумілі речі, які загрожують Альфі і її численним мешканцям. Мирне існування виявляється у великій небезпеці, і терміново необхідно рятувати ситуацію. Складну і дуже важливу місію доручають Валеріану і Лорелін. Вони є досвідченими космічними агентами, чия робота як раз полягає в тому, щоб вести розслідування і запобігати катастрофам… На цей раз Валеріан і Лорелін ведуть розслідування дуже заплутаної справи, в якій неможливо відразу розібратися. У них є всього 10 днів, щоб усунути загрозу і тим самим врятувати Альфу. Практично відразу герої усвідомлюють, що все йде не так, як може здатися на перший погляд. Агенти спробують розкрити міжгалактичну змову і пережити божевільні пригоди, які чекають їх попереду. Попутно вони будуть розплутувати історію планети Мюл, яка загинула 30 років тому. Перед Валеріаном і Лорелін відкриється страшна правда, здатна багато що змінити.

Жанр: бойовик, пригоди, фантастика
Тривалість: 02:17:16
Країна: Франція, Китай, Бельгія, Німеччина, Об’єднані Арабські Емірати, США, Велика Британія, Канада
Кінокомпанія: EuropaCorp, Fundamental Films, Grive Productions, TF1 Films Production
Режисер: Люк Бессон
Актори: Елізабет Дебікі, Джон Ґудмен, Рутґер Гауер, Ксавьє Джаноллі, Ітан Гоук, Ален Шаба, Клайв Овен, Ріанна, Дейн ДеГаан, Кара Делевінь та інші.

Валеріан та місто тисячі планет / Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) - cкріншоти з фільму
Валеріан та місто тисячі планет / Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (WEBDLRip, розмір кадру: 720×304; бітрейт: 1599 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.72 GB


Дивитись “Валериан и город тысячи планет” 2016 онлайн, Смотреть фильм Валериан и город тысячи планет (2017) безкоштовно, Дивитись Валеріан та місто тисячі планет (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою