Той, хто біжить по лезу 2049 2017

З подій попередньої частини фантастичного фільму мало що змінилося в ставленні людей до реплікантів. Людство, незважаючи на природжену здатність до емпатії і почуттів, не визнавало їх рівноправність. Реплікантів продовжували цілеспрямовано пригнічувати, отримуючи від них максимум користі. Відносини між реплікантами і звичайними людьми залишалися натягнутими і погрожували перейти в довготривалу і небезпечну війну. Самі репліканти, крім зовнішньої ідентичності, відрізнялися від людей відсутністю функції старіння і наявністю неймовірної сили…
Деккард, закохавшись в реплікантку Рейчел, залишив відділ «той, що біжить по лезу» і пішов у вільне плавання. Але його послідовники продовжували відловлювати втікачів-реплікантів та утилізовувати їх. Цілих три десятка років ситуація не змінювалася, поки до роботи не приступив кмітливий мисливець на ім’я Кей. Офіцер суворо дотримувався правил і регламенту, але щось змусило його відступити від власних принципів. Кей вирішив відкрити завісу секретності, і пошуки відповідей привели його до давно забутого імені Деккарда, детектива, що офіційно вважається зниклим без вісті. “Старого” вже давно не шукали, але внутрішня інтуїція Кея підказала шлях. Дискредитований через невиконання прямих обов’язків, Деккер, перейнявшись любов’ю і співчуттям до реплікантів, жив далеко від суспільства на безлюдній околиці. Залишаючись в стороні від відкритого протистояння, він зумів внести свій таємний вклад в цю неоголошену війну. Що ж сталося з Деккером та Рейчел за ці 30 років? Яка доля спіткала взаємні почуття двох представників протилежних таборів?

Жанр: трилер, фантастика, нео-нуар, кіберпанк
Тривалість: 02:43:26
Країна: США, Велика Британія, Угорщина, Канада
Кінокомпанія: 16:14 Entertainment, Alcon Entertainment, Columbia Pictures
Режисер: Дені Вільньов / Denis Villeneuve
Актори: Маккензі Девіс / Mackenzie Davis, Карла Юрі / Carla Juri, Сільвія Хукс / Sylvia Hoeks, Робін Райт / Robin Wright, Гаррісон Форд / Harrison Ford, Ана де Армас / Ana de Armas, Раян Ґослінґ / Ryan Gosling та інші.

Той, хто біжить по лезу 2049 / Blade Runner 2049 (2017) - cкріншоти з фільму

Той, хто біжить по лезу 2049 / Blade Runner 2049 (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 304; бітрейт: 1449 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.89 GB


Дивитись “Бегущий по лезвию 2049″ 2016 онлайн, Смотреть фильм Бегущий по лезвию 2049 (2017) безкоштовно, Дивитись Той, хто біжить по лезу 2049 (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою