Охоронець 2017

Цей фільм знайомить нас з чоловіком, який більшу частину свого життя присвятив захисту батьківщини. Відплатила вона йому маленькою пенсією і сімейним вогнищем. Така скромна подяка після стількох років служби мало кого влаштує. Едді звичайно ж не став сидіти склавши руки. Чоловік вирішив просто влаштуватися на роботу, щоб приносити в будинок більше грошей. З його послужним списком та рекомендаціями було не важко влаштуватися охоронцем в один з великих торгових центрів. Тепер він один з тих, хто стежить за порядком в досить великому приміщенні в денну і нічну зміну…
Цього разу Едді заступає на ніч. У торгових залах порожньо, а значить нічого поганого статися не повинно. Необхідно всього лише робити обхід кілька разів за зміну. Під час чергового обходу Едді злякала дівчинка підліткового віку, яка несподівано почала бити щосили у вхідні двері торгового центру. Вона була налякана і благала про допомогу. Звичайно ж наш охоронець впустив її.
Дівчинка і правда була в небезпеці. Вона розповіла, що є єдиним свідком у вельми важливій ​​справі державної ваги. Вона бачила найманців, які скоїли вбивство важливої для держави людини. Ще півгодини тому вона перебувала в кортежі ФБР, але злочинці вистежили їх, напали і всіх вбили. Їй же дивом вдалося втекти. Але це ще не кінець, бо поки вона жива, вбивці її в спокої не залишать. З хвилини на хвилину вони увірвуться в цей торговий центр і в його стінах почнеться справжнісінька війна. Едді, як бувалий вояка, знає як впоратися з противником. Потрібно тільки протриматися до прибуття поліції.

Жанр: бойовик
Тривалість: 01:31:52
Країна: США
Кінокомпанія: Nu Boyana Film Studios, Nu-Image Films
Режисер: Ален Дерошер
Актори: Башар Рахаль, Дзіро Ван, Яна Марінова, Марк Сміт, Чед Ліндберг, Кунг Ле, Ліам МакІнтайр, Габріелла Райт, Антоніо Бандерас, Бен Кінгслі та інші.

Сек'юриті (Охоронець) / Security (2017) - cкріншоти з фільму

Сек’юриті (Охоронець) / Security (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 304; бітрейт: 1819 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.59 GB


Дивитись “Охранник” 2016 онлайн, Смотреть фильм Секюриті(2017) безкоштовно, Дивитись Секюрити (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою