16110123421725733_f0_0

У місті сталася трагедія, яка кинула в паніку багатьох людей. Мешканці не розуміють, куди могла зникнути юна дівчина, яку багато хто знав. Уже кілька днів про неї ніхто нічого не чув. Цю справу доручили одному детективу, який тут же почав своє розслідування. Він з’ясував, що дівчину викрали. Викрадачі явно бажають продати її в сексуальне рабство, і в цьому детектив впевнений. Поліцейський намагається проникнути в світ торгівлі людьми, хоча і розуміє, що це не так просто. Від побаченого, що відбувається в світі, який прихований від багатьох, у дорослого чоловіка просто защеміло серце… Знайти юну дівчину тепер стало його справжнім обов’язком і великим бажанням. Він упевнений, що її ще можна врятувати. Він не боїться ризикувати життям і поставив перед собою завдання повністю зруйнувати весь кримінальний світ работоргівлі. Через це почалася нова смуга його життя, в якій відразу ж з’явилося безліч проблем і нових ворогів. Але для детектива це було вже не так важливо, адже на кону було поставлено життя багатьох безвинних людей.

Жанр: бойовик, драма, трилер
Тривалість: 01:35:49
Країна: Таїланд, Канада, США
Кінокомпанія: Red Orm Productions Inc., SC Films International, Baumgarten Management and Productions (BMP)
Режисер: Екачай Уекронгтам
Актори: Тася Телес, Майк Допуд, Конан Стівенс, Кері-Хіроюкі Тагава, Тоні Джа, Селіна Жаде, Пітер Уеллер, Майкл Джей Уайт, Рон Перлман, Дольф Лундгрен та інші.

Работоргівля / Skin Trade (2014) - cкріншоти з фільму


Работоргівля / Skin Trade (2014) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (WEBDLRip, розмір кадру: 720×304; бітрейт: 1779 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.46 GB


Дивитись “Работорговля 2014″ онлайн, Смотреть фильм Работоргівля (2015) безкоштовно, Дивитись “Работорговля” (2014) в хорошем качестве онлайн українською мовою