17050211165326074_f0_0

Недалеке майбутнє. Людство переживає кібернетичну революцію. На землі залишається все менше людей, які пам’ятають час, коли замість комп’ютерів вони використовували радіо, телебачення і живе спілкування. До 2029 року комп’ютерні мережі поширилися по всій території житлової забудови нашої планети. Бажаючи приєднатися до майбутнього, люди почали вбудовувати у власні тіла різні чужорідні механізми нейронного типу. Завдяки цьому, кожен ставав по-своєму унікальним. Але у медалі є дві сторони і цей випадок не виняток. Вносячи в людське життя нові можливості, кібертехнології відкрили двері для невідомих раніше небезпек. Тепер хакери можуть зламувати розум та вчиняти інші злочини скрізь, де використовується комп’ютерні технології. В тому числі, вони можуть брати під контроль роботизовані людські тіла… Серед таких зловмисників найбільш небезпечним є “Кудзе”. На його ліквідацію відправляється спеціальний загін поліції, очолюваний добре навченим кіборгом – майором Мірою Кілліан. У пошуках лиходія, главі підрозділу належить розслідувати ще одну справу – дізнатися про своє минуле, що залишалося для неї нерозкритою таємницею.

Жанр: бойовик, драма, фантастика
Тривалість: 01:47:02
Країна: США, Індія, Китай, Японія, Гонконг, Нова Зеландія, Канада, Австралія
Кінокомпанія: Paramount Pictures, DreamWorks, Reliance Entertainment
Режисер: Руперт Сандерс
Актори: Ютака Ізумігара, Ласарус Ратуере, Крістофер Обі, Ріла Фукусіма, Жюльєтт Бінош, Чін Ган, Такеші Кітано, Пілу Асбек, Скарлет Йоганссон, Майкл Пітт та інші.

Привид у броні / Ghost In The Shell (2017) - cкріншоти з фільму


Привид у броні / Ghost In The Shell (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (720p, розмір кадру: 1280 х 720; бітрейт: 3176 кб/с)

Завантажити

Розмір: 2.67 GB


Дивитись “Призрак в доспехах 2017″ онлайн, Смотреть фильм Привид в доспіхах (2016) безкоштовно, Дивитись Призрак в доспехах (2016) в хорошем качестве онлайн українською мовою