170415145704124631_f0_0

Події даного кінофільму починаються з того моменту, на якому закінчилася попередня його частина. Після того як Альберт Вескер зрадив Еліс в Вашингтоні, кінець історії людства став ще ближче. Еліс – остання надія людства на порятунок світу. Вона повинна повернутися до точки відліку, в місце, де все і почалося. Це місто Раккун-Сіті, де корпорація «Амбрелла» готується до фінальної атаки на тих людей, яким вдалося вижити. Цей удар стане не першим в історії людства, але цей напад може стати дійсно останнім. Еліс розуміє, що сама вона не зможе впоратися з такою загрозою. Який план вона придумає? Чи зможе вона мобілізувати свої сили, щоб протистояти організації Амбрелла? Як зберегти все в таємниці, щоб про її плани не дізнались передчасно? У гонці з часом Еліс озброїться до зубів і об’єднається з друзями і тими, кого не очікувала побачити в ролі своїх союзників. Разом вони будуть битися проти армії мерців і нових жахливих мутантів. Перебуваючи під загрозою втрати своїх здібностей і готуючись до неминучої атаки корпорації, Еліс зіткнеться з ще більш важкими проблемами, а людство тим часом буде перебувати на грані остаточної загибелі.

Жанр: трилер, фантастика, жахи, бойовик
Тривалість: 01:46:41
Країна: Німеччина, Австралія, Канада, Франція
Кінокомпанія: Capcom Entertainment, Impact Pictures, Screen Gems
Режисер: Пол В. С. Андерсон / Paul W.S. Anderson
Актори: Рола / Rola, Оуен Мекен / Eoin Macken, Вільям Леві / William Levy, Шон Робертс / Shawn Roberts, Елі Лартер / Ali Larter, Ієн Глен / Iain Glen, Мілла Йовович / Milla Jovovich, Рубі Роуз / Ruby Rose та інші.

Оселя зла: Фінальна битва / Resident Evil: The Final Chapter (2016) - cкріншоти з фільму


Оселя зла: Фінальна битва / Resident Evil: The Final Chapter (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 304; бітрейт: 1961 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Обитель зла: Последняя глава 2015″ онлайн, Смотреть фильм Обитель зла 6 (2017) безкоштовно, Дивитись Оселя зла 6 (2017) в хорошем качестве онлайн українською мовою