Обладунок Бога: У пошуках скарбів 2017 постер

Джек працює в музеї і є професором археології. Його з юного віку вабили до себе різні таємниці і загадки, тому немає нічого дивного в тому, що одного разу йому довелось змінити свій звичний спосіб життя і відправитися назустріч шаленим пригодам. А сталося це завдяки археологу Ашміте і її помічникові Кірі. Вони звернулися до Джека за допомогою в пошуках знаменитих скарбів Магаджі, загублених багато століть назад в Тібеті. Запорукою успіху майбутньої операції є карта, яка і повинна привести героїв до незліченних багатств. Невдовзі до групи шукачів скарбів приєднується ще один любитель пригод – Джонс Лі… Здобувши необхідне обладнання, герої сподіваються якнайшвидше відшукати скарби Магаджі. Їм навіть вдається з’ясувати, що вони, швидше за все, знаходяться під товщею льоду, і дістатися до них буде вкрай непросто. Археологам на шляху до слави і багатства належить пройти чимало складних і небезпечних випробувань. Але головною проблемою для них стає те, що не одні вони полюють за скарбами, і у них з’являються серйозні конкуренти, готові піти практично на все заради досягнення мети.

Жанр: бойовик, комедія, пригодницький
Тривалість: 01:42:44
Країна: Китай, Індія
Кінокомпанія: Sparkle Roll Media, Shanghai Taihe Pictures, Taihe Entertainment
Режисер: Стенлі Тун
Актори: Темур Мамісашвілі, Деміен Мевіс, Чжан Исин, Мія Муці, Ааріф Лі, Ерік Цан, Аміра Дастур, Сону Суд, Джекі Чан, Дішан Патани та інші.

Обладунок Бога: У пошуках скарбів (2017) - cкріншоти з фільму


Обладунок Бога: У пошуках скарбів (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip-AVC, розмір кадру: 1024 х 428; бітрейт: 2771 кб/с)

Завантажити

Розмір: 2.4 GB


Дивитись “Доспехи бога: В поисках сокровищ” 2016 онлайн, Смотреть фильм Обладунки Бога: У пошуках скарбів (2017) безкоштовно, Дивитись Обладунки бога 4 у пошуках скарбів (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою