Кіборги 2017

У вересні 2014 року в Донецький аеропорт, за якому вже кілька місяців йдуть запеклі бої між українською армією та бойовиками, прибуває нова добровольча група. Загін складається з українських добровольців, які не мають ніякого бойового досвіду і вперше стикаються з війною. Перед очима загону постає жахлива картина – розгромлений, напівзруйнований аеропорт з декількома уцілілими терміналами. Це місце практично повністю знищено, і від нього залишилися тільки бетон і метал. Але аеропорт вже давно перестав бути просто стратегічним об’єктом – для обох сторін конфлікту він став чимось більшим. Незважаючи на переважаючі сили противника, українські солдати вже кілька місяців відбивають атаки і продовжують контролювати частину аеропорту… У них майже немає приписів і сил боротися, але вони не здаються, адже на них дивиться вся країна. Протягом багатьох днів солдати відбивають атаки, терплять всі тяготи війни, згадують загиблих товаришів, але не відступають. Кожен день вони роблять справжні подвиги і борються за свою країну. За їх відвагу, мужність, відданість батьківщині і сильний характер їх називають «Кіборгами». За два тижні свого перебування в Донецькому аеропорту добровольча група переживе справжнє пекло, але про їх жертву і неймовірний подвиг будуть ще довго пам’ятати співвітчизники.

Жанр: бойовик, екшн, військова драма
Тривалість: 01:52:43
Країна: Україна
Кінокомпанія: Ідас Філм
Режисер: Ахтем Сеїтаблаєв
Актори: Андрій Шараскін, Євген Нищук, Олександр Загородній, Владислав Журенко, Костянтин Темляк, Роман Семисал, Віктор Жданов, Олександр Піскунов, В’ячеслав Довженко, Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Роман Ясіновський та інші.

Кіборги (2017) - cкріншоти з фільму
Кіборги (2017) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 1280×720; бітрейт: 1500 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.29 GB


Дивитись “Киборги” 2016 онлайн, Смотреть фильм Киборги (2017) безкоштовно, Дивитись Кіборги герої не вмирають (2018) в хорошем качестве онлайн українською мовою