Дія відбувається в майбутньому, коли люди позбавлені можливості виражати якісь емоції, тому, що вони … заборонені. Це – та ціна, яку людство платить за усунення зі свого життя війни. Тепер книги, мистецтво і музика знаходяться поза законом. А будь-яке почуття – вже злочин, який карається смертю.

Для проведення в життя існуючого правила використовується примусове застосування ліків «прозіум». Урядовий агент Джон Престон бореться з тими, хто порушує правила. В один прекрасний момент він забуває прийняти чергову дозу ліків і з ним відбувається духовне перетворення, що приводить його до протиріччя із самим собою і з начальством.

Жанр: Фантастика, екшн, антиутопія
Тривалість: 01:47:02
Країна: США
Кіностудія / кінокомпанія: Dimension Films, Blue Tulip Productions
Режисер: Курт Уіммер
У ролях: Крiстiан Бейл(Christian Bale),Шон Бiн(Sean Bean), Емiлi Вотсон(Emily Watson), Тай Дiггс(Taye Diggs), Ангус Макфейден(Angus Macfadyen), Вiльям Фiхтнер(William Fichtner), Шон Пертвi(Sean Pertwee), Метью Харбоур(Matthew Harbour), Домiнiк Пурселл(Dominic Purcell) та ін.

Еквілібріум (2002) cкріншотиЕквілібріум 2002 — дивитись онлайнДивитись Еквілібріум (2002) онлайн, Дивитись онлайн Еквілібріум (2002) безкоштовно, Дивитись Еквілібріум (2002) без реэстрації