Чорна Пантера 2018 постер

Територія Африки здається повністю вивченою, але насправді в дикій місцевості загубилася одна незвичайна держава. Ваканда може здатися звичайною африканською країною, на ділі ж це сама високотехнологічна нація на планеті, яка значно обігнала по розвитку інші держави. Ваканда дивовижна тим, що на її території знаходяться поклади рідкісного металу, який більше ніде на планеті не можна зустріти. Вібраніум дуже цінний завдяки своїм унікальним властивостям, і саме з нього зроблений незламний щит Капітана Америки. Тому немає нічого дивного в тому, що періодично з’являються люди, охочі роздобути цей унікальний метал… Його можна продати за дуже великі гроші або використовувати в своїх цілях. Існує непереможний захисник, який повинен оберігати народ і землі Ваканди від зазіхань ззовні. Новим хранителем стає принц Т`Чалла, який недавно втратив батька. Він стає новою Чорною Пантерою, і тепер тільки він стоїть між недоброзичливцями, які хочуть розбагатіти і здобути владу, і власними землями. Довгі роки народ Т`Чалли жив мирно, але з’явився небезпечний ворог, який готовий піти на все, щоб дістатися до вібраніума. Чорній Пантері належить вступити в запеклу сутичку і будь-якою ціною захистити свої землі.

Жанр: бойовик, пригоди, фантастика
Тривалість: 02:14:33
Країна: США
Кінокомпанія: Marvel Studios, Walt Disney Pictures
Режисер: Райан Куглер
Актори: Стерлінг К. Браун, Анджела Бассетт, Летішіа Райт, Вінстон Д’юк, Мартін Фріман, Деніел Калуя, Люпіта Ніонго, Данай Джекесай Гуріра, Чедвік Боузман, Майкл Б. Джордан та інші.

Чорна Пантера / Black Panther (2018) - cкріншоти з фільму


Чорна Пантера / Black Panther (2018) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip-AVC, розмір кадру: 1024 х 428; бітрейт: 1350 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Чёрная Пантера” 2017 онлайн, Смотреть фильм Черная Пантера (2018) безкоштовно, Дивитись Чорна Пантера (2019) в хорошем качестве онлайн українською мовою